Taurus Light Truck 101

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Light Truck 101

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.89/6

Taurus Light Truck 101 charakteryzuje się wysoką trakcją i dobrym prowadzeniem na mokrych nawierzchniach. Serbscy producenci opon ciężko pracowali nad wzorem bieżnika, który zapewnia większe bezpieczeństwo, stabilność prowadzenia i wysoki poziom komfortu podczas podróży drogowych.

Niekierunkowy, symetryczny wzór bieżnika dobrze współpracuje zarówno z suchym, jak i mokrym asfaltem. Trzy podłużne rowki w centralnej części bieżnika niemal natychmiast usuwają wilgoć i niepożądane nagromadzenie wody, dzięki czemu w deszczowych porach roku znacznie ograniczone jest zjawisko aquaplaningu.

Projektanci firmy stworzyli specjalne masywne bloki bieżnika o nieregularnych kształtach, które pełnią funkcję punktów przyczepności, co znacznie zwiększa przyczepność i bezpieczeństwo jazdy.

Duża liczba głębokich rowków dobrze radzi sobie z masami wody, dzięki czemu zapewnione jest szybkie odprowadzanie wody i oczyszczanie głównego segmentu styku - niezbędne dla pewnego prowadzenia i bezpiecznej jazdy w lecie. Odpowiednia proporcja naturalnych składników w mieszance gumowej opony Taurus 101 nadała jej niezbędną sztywność, a także elastyczność.

Opona Taurus 101 charakteryzuje się nie tylko dobrą trakcją, ale również szybkim i skutecznym hamowaniem zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Opony zostały zaprojektowane z myślą o warunkach miejskich, ale są również stabilne w lekkim terenie terenowym.

Dzięki agresywnej i przemyślanej konstrukcji, bieżnik pozostaje czysty i wolny od żwiru i małych kamieni, zapewniając dobre osiągi przez więcej niż jeden sezon.

Dostępne rozmiary opon Taurus Light Truck 101

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.