Taurus Winter

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Winter

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.22/6

Taurus Winter to opona przeznaczona do samochodów dostawczych i lekkich pojazdów użytkowych, eksploatowana w warunkach zimowych. W fazie rozwoju, model został zmodernizowany, aby poprawić jego właściwości jezdne. Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji opona charakteryzuje się dobrą przyczepnością do nawierzchni i zapewnia bezpieczną jazdę.

Podstawowy wzór bieżnika ma duże bloki, zarówno w środku, jak i na strefach barkowych. Centralne żebro zawiera duże bloki uporządkowane w dwóch rzędach, co pozwala zwiększyć stabilność kierunkową — samochód porusza się bez trudności nawet po grząskim śniegu i mokrej nawierzchni asfaltowej. 

Liczne dwuwymiarowe lamele umożliwiają stabilną jazdę na oblodzonych nawierzchniach, ponieważ opona dosłownie "wbija się" w najmniejsze nierówności na drodze. A to z kolei pozytywnie wpływa na właściwości przyspieszania i hamowania. Opona posiada duże punkty styku w strefie barkowej, które poprawiają sterowność i zwrotność oraz umożliwiają pojazdowi bezproblemowe poruszanie się po śniegu.

Dzięki trzem głębokim kanałom pierścieniowym o różnych profilach, które skutecznie usuwają wilgoć, brud i śnieg z obszaru styku z nawierzchnią, opona nie jest podatna na aquaplaning.

Zalety opony Taurus Winter

  • Specjalny układ bloków opony pozwala poprawić stabilność kursu, zwrotność samochodu;
  • dwuwymiarowe lamele zapewniają bezpieczeństwo jazdy po lodzie i śniegu, a także zwiększają właściwości przyspieszania i hamowania;
  • głębokie kanały pierścieniowe zapewniają odporność opony na aquaplaning.

Dostępne rozmiary opon Taurus Winter

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.