Opony zimowe Taurus

Taurus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.04/6

Wyszukaj
zimowe opony
Taurus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Taurus zalety

Taurus jest marką europejską z ponad stuletnim doświadczeniem. Opony zimowe producenta z Węgier są dobrze przygotowane do jazdy w zróżnicowanych i nierzadko ekstremalnych warunkach.

W produkcji opon zimowych, markę Taurus cechuje dbałość o jakościowe standardy oraz o ekonomię jazdy.

Zaletą opon marki Taurus w ofercie zimowej jest także wysoki poziom bezpieczeństwa.

Producent z uwagą podchodzi do parametrów istotnych w sezonie zimowym, takich jak stabilne prowadzenie i krótka droga hamowania na śniegu i mokrej nawierzchni.

Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki, wykorzystywana w oponach na zimę Taurus oraz optymalizacja spalania już na etapie produkcji, uczyni podróż jeszcze bardziej ekonomiczną!

Opony na sezon zimowy węgierskiej marki należą do ogumienia segmentu ekonomicznego. Oznacza to, że charakteryzują się przyzwoitym poziomem parametrów jezdnych w niskiej cenie.

Opony zimowe Taurus dla kogo są?

W poszukiwaniu właściwego ogumienia na niepewne zimowe warunki, warto postawić przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Opony zimowe marki Taurus przygotowane są dla kierowców, którzy poszukują ogumienia w niskiej cenie, ale nie chcą rezygnować z poczucia komfortu, jakie daje bezpieczna jazda.

Producent opon Taurus w swojej ofercie zimowej posiada kilka modeli, dostosowanych dla szerokiego grona kierowców.

Dzięki dostępności w popularnych rozmiarach, opony zimowe Taurus są dobrym rozwiązaniem dla kierowców samochodów osobowych oraz aut kompaktowych i miejskich.

W większych wariantach rozmiarowych (powyżej 17 cali), jest to także doskonała propozycja dla właścicieli wysokiej klasy SUV-ów, vanów czy aut z napędem na cztery koła.

Wspólną cechą dla wszystkich opon zimowych Taurus jest gotowość na trudne wyzwania, jakie przed kierowcą stawia zima. Charakteryzuje je również korzystny stosunek jakości do ceny.

Najwyżej oceniane zimowe opony Taurus

Ocena
producenta

5.04/6

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.