Taurus Winter 601

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Winter 601

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.39/6

Taurus Winter 601 to standardowa opona zimowa do szerokiej gamy samochodów osobowych i crossoverów. Najlepiej sprawdza się na ubitym śniegu i roztopionym błocie pośniegowym. Ponadto, opona oferuje dobre osiągi zarówno na początku sezonu zimowego, jak i w naprawdę zimnych warunkach pogodowych. Bazuje ona na odpornej na temperaturę mieszance gumowej o niskim progu utwardzania. Drugą zaletą mieszanki jest jej trwałość.

Taurus Winter 601 to zimowa opona do samochodów osobowych o podwyższonych osiągach na ubitym śniegu. Wyjątkowe osiągi opony utrzymują się przez cały okres jej użytkowania. Poza tym są one równie dobre na początku zimy, jak i w jej najsurowszym okresie.

Takie wyniki uzyskano dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, odpornej na wysokie temperatury mieszanki gumowej oraz unikalnej rzeźby bieżnika. Wybierając i kupując opony Taurus Winter 601 do swojego motocykla, nie będziesz musiał się martwić o wysokie osiągi i bezpieczeństwo.

Producent opon zimowych do samochodów osobowych, Taurus Winter 601, jest znany konsumentom już od dłuższego czasu. Jego stuletnia historia to wiele wzlotów i upadków, okresy poprawy i popularności. Dziś firma jest jednym z projektów Michelin, wprowadzającym do produkcji własne opracowania. Miliony kierowców na całym świecie miały czas, aby wybrać i kupić jej produkty, i były całkiem zadowolone z wyboru.

Główne cechy bieżnika opony Taurus Winter 601 to zaokrąglony kształt narożników środkowych przyspiesza usuwanie śniegu i błota z opony. Długie skośne lamele na bocznych żebrach poprawiają hamowanie na oblodzonych nawierzchniach.

Dostępne rozmiary opon Taurus Winter 601

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.