Taurus SUV Ice

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus SUV Ice

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Taurus SUV Ice to ogumienie zimowe do samochodów terenowych z napędem 4x4 oraz pojazdów sportowo użytkowych, czyli popularnych SUV-ów. Jest to wyrób klasy budżetowej, po który chętnie sięgają osoby poszukujące niedrogiego ogumienia charakteryzującego się zadowalającymi właściwościami jezdnymi w warunkach zimowych panujących na terenie naszego kraju.

Inżynierowie zatrudnieni u producenta tych opon zadbali o to, aby parametry jezdne były przyzwoite. Produkt ten jest polecany w szczególności osobom, które preferują spokojną jazdę.

Opisywane opony zostały przystosowane przez producenta do użytkowania w trudnych warunkach pogodowych oraz terenowych. Bez problemu utrzymują one masę pojazdów SUV i terenowych oraz wytrzymują obciążenia generowane przez ich mocne silniki oraz układy napędowe.

Nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w terenie o umiarkowanym stopniu trudności, opony Taurus SUV Ice będą pozbawione uszkodzeń czy też odkształceń wpływających negatywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Kierunkowy bieżnik opon Taurus SUV Ice zawiera liczne nacięcia oraz inne elementy, które dobrze trzymają się śniegu, a nawet nawierzchni pokrytej lodem. Poza tym specjalne rowki skutecznie odprowadzają wodę i śnieg, zwiększając ochronę przed nagłą utratą przyczepności w wyniku aquaplaningu. Opona zapewnia również dobrą trakcję, stabilność i krótką drogę hamowania na typowo zimowych nawierzchniach.

Model Taurus SUV Ice wyprodukowano na bazie mieszanki gumowej, która zachowuje dobrą elastyczność w szerokim zakresie zimowych temperatur. Charakteryzuje się ona również zoptymalizowaną odpornością na zużycie.

Dostępne rozmiary opon Taurus SUV Ice

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.