Taurus Winter LT 201

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Winter LT 201

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Opona Tourador Winter Pro TSU2 jest stosowana w dynamicznych wersjach samochodów kompaktowych i średniej wielkości. Nawet przy dużych prędkościach model bezkolcowy zapewnia stabilność kierunkową i łatwe prowadzenie, a także doskonałą trakcję i hamowanie na śliskich nawierzchniach.

Wzór bieżnika Tourador Winter Pro TSU2 oparty jest na asymetrycznej konstrukcji, z elementami rozmieszczonymi w strefach funkcjonalnych. Jest to główny czynnik wpływający na zrównoważoną charakterystykę prowadzenia opony.

Bloki barkowe o zwiększonym przekroju zwiększają precyzję kierowania i stabilność podczas manewrowania. Liczne boczne żebra w centralnej części umożliwiają skuteczną trakcję na śniegu i intensywne hamowanie na tej nawierzchni. Właściwości te są zachowane również na oblodzonych powierzchniach dzięki kilku tysiącom dodatkowych krawędzi, które są sumarycznie tworzone przez zygzakowate ostrza.

Główne cechy Tourador Winter Pro TSU2 to Asymetryczny wzór bieżnika z funkcjonalnymi strefami nadaje oponie zrównoważone właściwości jezdne; sztywne bloki naramienne zwiększają stabilność podczas manewrowania, zapewniając precyzyjne prowadzenie; wielokrotne krawędzie bloków i rowki w kształcie litery Z poprawiają trakcję na śniegu i lodzie.

Podczas eksploatacji opony zostaniesz mile zaskoczony doskonałą przyczepnością opony, miękkim i nie hałaśliwym trybem jazdy.

Dostępne rozmiary opon Taurus Winter LT 201

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.