Opony całoroczne Taurus

Taurus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Taurus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony wielosezonowe Taurus czy warto kupić?

Chcąc podróżować oszczędnie i komfortowo, niezależnie od pory roku, warto kupić ekonomiczne ogumienie wielosezonowe Taurus.

Węgierska marka przykłada dużą uwagę do ekonomii jazdy. Optymalizacja zużycia paliwa oraz użycie specjalnej mieszanki gumy i krzemionki, czyni jazdę na oponach całorocznych Taurus jeszcze bardziej oszczędną.

Wybór ogumienia wielosezonowego węgierskiej marki wiąże się także z brakiem uciążliwych kosztów sezonowej wymiany i kupna drugiego kompletu opon.

W oponach na cały rok Taurus nacisk stawiany jest także na niezależność i bezpieczeństwo jazdy. Wzór bieżnika dostosowany jest do minimalizowania ryzyka wystąpienia aquaplaningu oraz zapewnienia stabilnego prowadzenia na mokrej nawierzchni.

Warto wspomnieć, że opony z serii Taurus All Season posiadają oznaczenia M+S (Mud and Snow) oraz 3PMSF.

Jest to rekomendacja dla kierowcy, że wybrane opony wielosezonowe przystosowane są do trudnych wyzwań na drodze. Można też w pełni zgodnie z przepisami użytkować ogumienie przez cały rok.

Opony całoroczne Taurus o producencie

Węgierski producent Taurus posiada już ponad sto lat doświadczenia w oponiarskiej branży. Mimo, że opony pod nazwą Taurus produkowane są od 1913 roku, najstarsza placówka węgierskiej marki istnieje od 1882 roku.

Współcześnie marka Taurus produkuje opony całoroczne nie tylko w oparciu o własne doświadczenie, ale też inwestycje i technologie, które zapewnia elitarny koncern Michelin.

Ekonomiczne opony całoroczne producenta Taurus zostały w dzisiejszych czasach docenione przez tysiące kierowców.

Ogumienie na cały rok od węgierskiego producenta charakteryzuje dobry stosunek wysokiej jakości do niskiej ceny, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Taurus

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.