Taurus All Season

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus All Season

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.43/6

Taurus All Season to opony całoroczne do samochodów osobowych. Prezentowane ogumienie jest modelem klasy ekonomicznej. Oznacza to, że można dokonać jego zakupu w przystępnej cenie. Pomimo niskiej półki cenowej, wyrób ten charakteryzuje się zadowalającymi parametrami nie tylko na śniegu, ale również na suchych nawierzchniach zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Taki niedrogi wyrób jest polecany przede wszystkim dla właścicieli mniejszych samochodów miejskich, kompaktowych i klasy średniej z silnikami o niewielkiej mocy. Jeśli ktoś preferuje spokojną jazdę i szuka niedrogich, ale przyzwoitych opon na zimę, to Taurus All Season jest dobrym wyborem.

Niewątpliwą zaletą tych opon jest fakt, że są to produkty wielosezonowe. Wybierając takie ogumienie, użytkownik zyskuje poczucie komfortu i spokoju, ponieważ nie musi się już martwić sezonową wymianą ogumienia, kupowaniem drugiego kompletu opon oraz dbaniem o miejsce potrzebne do jego przechowywania. W tym wypadku jeden komplet może być używany przez cały rok.

W ogumieniu Taurus All Season zastosowano bieżnik o kierunkowej budowie. Jego liczne nacięcia, klocki oraz kanały i rowki zapewniają właściwą przyczepność, krótką drogę hamowania i stabilność na suchej, mokrej, grząskiej, oblodzonej oraz ośnieżonej nawierzchni. Opona posiada specjalne kanały i rowki odpowiedzialne za jej szybkie osuszanie ze śniegu, błota oraz wody.

Mieszanka gumowa opony Taurus All Season zawiera wysokiej jakości składniki dostosowujące twardość i elastyczność do pory roku. Warto też wspomnieć o długim okresie żywotności tego materiału.

Dostępne rozmiary opon Taurus All Season

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.