Taurus All Season SUV

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus All Season SUV

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Taurus All Season SUV to opona całoroczna dedykowana samochodom osobowym z napędem na cztery koła. Model ten zalicza się do segmentu ekonomicznego, co sprawia, że charakteryzuje się optymalnymi osiągami i bezpieczeństwem w niskiej cenie. 

Opony całoroczne mają postawioną przed sobą wysoką poprzeczkę – muszą sprawdzić się zarówno w upalne lata, jak i srogie zimy. Marka Taurus radzi sobie z tym zdaniem dzięki zastosowaniu bieżnika kierunkowego, który sprawdza się podczas każdej, nawet najbardziej kapryśnej pogody. 

Głębokie rowki w kształcie litery V pomagają szybko i sprawnie usunąć wodę, tak aby nie zdążyła ona dostać się pod czoło opony, redukując jej styczność z nawierzchnią. Jest to klucz do zwiększonej ochrony przed aquaplaningiem. Jednocześnie gęsto rozmieszczone lamele z ostrymi krawędziami pozwalają na utrzymanie stabilnego toru jazdy nawet przy wysokich prędkościach.

Producent postarał się też o komfort ekonomiczny kierowcy, obniżając opory toczenia. Łączy się to bezpośrednio z redukcją ilości spalanego paliwa. 

Dostępne rozmiary opon Taurus All Season SUV

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.