Taurus Road-Terrain

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Road-Terrain

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Taurus Road-Terrain to opony letnie dedykowane samochodom osobowym z napędem na cztery koła. Jest to rozwiązanie, które pomoże w zachowaniu stabilności pojazdu zarówno na terenach miejskich, jak i podczas podróży przez szutrowe, nierówne bezdroża. Model ten zalicza się do klasy ekonomicznej, co sprawia, że cechuje się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. 

Pojazdy terenowe wymagają od opon szczególnej wytrzymałości, o czym doskonale wie firma Taurus. Do wyprodukowania tego modelu użyta została specjalistyczna mieszanka gumowa, która zachowuje odpowiednią elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Pomaga to w zredukowaniu prawdopodobieństwa pomniejszych uszkodzeń mechanicznych, a w tym zbyt szybkiego ścierania się bieżnika.

Zastosowano tutaj asymetryczną budowę bieżnika, którą charakteryzuje optymalna przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Sprawny system odprowadzania wody pozwala zredukować możliwość poślizgu, usuwając zanieczyszczenia, zanim zaburzą one styczność opony z drogą.

Dostępne rozmiary opon Taurus Road-Terrain

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.