Taurus Touring

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus Touring

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Taurus Touring to letnia opona do samochodów osobowych, która dołączyła do oferty budżetowej marki w 2018 roku. Główne zalety opony Touring to zrównoważone osiągi i przyzwoity poziom bezpieczeństwa jazdy.

W produkcji tej opony zastosowano najnowsze innowacje i osiągnięcia Michelin, właściciela submarki. Gwarantuje to pewną i bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych.

Opona Taurus Touring posiada kierunkowy, symetryczny wzór bieżnika, który zapewnia najwyższej klasy osiągi, dobrą stabilność jazdy podczas opadów deszczu oraz pełną kontrolę nad samochodem podczas jazdy. Szeroki kanał drenażowy w centralnej części bieżnika opony oraz liczne rowki, ustawione pod kątem, bardzo szybko odprowadzają wodę z powierzchni styku opony z podłożem.

Dzięki temu opona radzi sobie z aquaplaningiem i zachowuje maksymalną trakcję nawet podczas bardzo intensywnych opadów deszczu.

Bloki bieżnika mają złożoną konfigurację i specjalne rowki na powierzchni. Dzięki temu uzyskano dużą liczbę krawędzi trakcyjnych, które zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność przy dużych prędkościach.

Konstrukcja i optymalne rozmieszczenie bloków w tym obszarze pozwoliło na szybszą reakcję na sterowanie. Szerokie i dość duże klocki barkowe opon letnich zapewniają lepsze właściwości hamowania, stabilność na zakrętach i podczas manewrowania. Dzięki obecności licznych krawędzi, droga hamowania modelu, w porównaniu do poprzedników, została skrócona.

Dostępne rozmiary opon Taurus Touring

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.