Taurus CargoSpeed Evo

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus CargoSpeed Evo

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Taurus CargoSpeed Evo to doskonały wybór dla właścicieli aut dostawczych, którzy szukają oszczędnego rozwiązania na okres letni. Bieżnik opony jest symetryczny, co zapewnia równomierne zużycie i długą żywotność. Projekt poszczególnych elementów pozwala na dobrą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz dobre reakcje na polecenia układu kierowniczego.

Co więcej, prezentowany model pomaga zmniejszyć ryzyko aquaplaningu, dzięki specjalnym kanałom na bieżniku, które skutecznie odprowadzają wodę z powierzchni opony. Dzięki temu korzystnie wpływa na bezpieczeństwo codziennej jazdy.

Taurus CargoSpeed Evo – dlaczego warto?

Opona Taurus Cargo Speed Evo została dostosowana, by cechować się mniejszym oporem toczenia oraz cichszą pracą. Pozwala to nie tylko zredukować koszty eksploatacji pojazdu, ale też podróżować z poczuciem komfortu.

Dzięki mieszance gumowej o dobrze dobranym składzie, model ten cechuje większa odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, dzięki czemu zapewnia długą żywotność. Dodatkowo, opona Taurus Cargo Speed Evo posiada specjalne bloki boczne, które zwiększają stabilność pojazdu podczas manewrów i zmniejszają ryzyko poślizgu.

Jeśli więc jesteś kierowcą, który poszukuje rozwiązania bezpiecznego, ale też dostępnego w atrakcyjnej cenie, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na opony Taurus CargoSpeed Evo!

Dostępne rozmiary opon Taurus CargoSpeed Evo

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.