Taurus High Performance 401

Taurus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Taurus High Performance 401

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Taurus High Performance 401 to niedroga opona samochodowa na ciepłą porę roku od znanej na całym świecie marki Michelin. Opony są montowane w wielu samochodach osobowych i dlatego są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów od 15 do 18 średnicy. Guma ta charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi, wysokimi osiągami, bezpieczeństwem i komfortem w każdych warunkach pogodowych.

Grupa opon Michelin jest znana z wyjątkowych opon. Posiada własne spółki zależne, które specjalizują się w produktach niedrogich, ale wysokiej jakości. Taurus 401 High Performance to opona o wysokich osiągach, która zapewnia wysoki poziom wydajności na suchej i mokrej nawierzchni.

Symetryczny, kierunkowy wzór bieżnika zapewnia dobre prowadzenie i natychmiastową reakcję na ruchy kierownicy. Dzięki temu samochód jest zwinny, może skręcać z dużą prędkością i błyskawicznie zmieniać trajektorię. W centrum toru znajduje się szeroki, okrągły tor. Bloki w kształcie rombu przylegają do niego z obu stron, tworząc wzór w kształcie litery V.

Strefy barkowe opony Taurus 401 są szerokie i utworzone przez uformowane bloki o zmiennej szerokości z wzdłużnymi i poprzecznymi rowkami. Ta szczególna konstrukcja pomaga zminimalizować hałas i wibracje, dzięki czemu wnętrze jest ciche i komfortowe, a jazda jest płynna nawet na nierównej nawierzchni. Opony Taurus High Performance 401 są wyposażone w miękkie ściany boczne, co zwiększa szanse na bezpieczne manewry w sytuacjach awaryjnych.

System melioracyjny jest dość pojemny i rozbudowany. Wilgoć i strumień wody są natychmiast odprowadzane z obszaru styku opony z nawierzchnią, co minimalizuje ryzyko aquaplaningu samochodu.

Popularne rozmiary opon Taurus High Performance 401

Dostępne rozmiary opon Taurus High Performance 401

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.