Continental TKC 70 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental TKC 70

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental TKC 70

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental TKC 70 to model opon letnich nadających się do pojazdów enduro oraz cross streetowych. Dzięki temu modelowi możesz swobodnie przemierzać miejskie szosy oraz mniej przejezdne drogi w terenie. 

Dzięki specjalnie zaprojektowanej technologi multi grip opony umożliwiają efektywniejsze wykonywanie zakrętów oraz odpowiednie zwiększenie przebiegów. Twardszy środek tego typu opony oraz miększe boki zwiększają przyczepność do nawierzchni, po której się poruszamy. Postaw na innowacyjne technologie, zwiększające bezpieczeństwo jazdy.

Opony motocyklowe Continental TKC 70

Opony Continental TKC 70 wyposażono w osobną technologię rain grip, skracającą czas nagrzewania się opon oraz przyczyniających się do zwiększenia efektywności poruszania się po mokrych powierzchniach. Praktyczny sprzęt umożliwia komfort jazdy przy dużych prędkościach, również z obciążeniem. Tego typu udogodnienia bezpośrednio przekładają się na wygodę użytkownika. 

Przy produkcji opony zastosowano technologię wzmocnionego karaksu na przedniej oponie oraz technologię stalowego opasania pod kątem 0 stopni w oponie tylnej, co dodatkowo wydłuża żywotność oraz przyczynia się do większej stabilności. 

Opony niemieckiego koncernu to wysokogatunkowe materiały oraz doświadczenie, które firma zdobyła na przestrzeni ponad 150 lat. Wiele niezależnych testów wskazuje na wysoką jakość oraz niezawodność opon, po które chętnie sięgają również profesjonaliści. Odpornie na ścieranie materiały świetnie sprawdzają się w trakcie jazdy po torach oraz na asfalcie. 

Dostępne rozmiary opon Continental TKC 70

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.