Dębica Frigo 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dębica Frigo 2

Dębica
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dębica Frigo 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.15/6

Dębica Frigo 2 to opony zimowe znanego i renomowanego polskiego producenta. Jest to ogumienie zaliczane do klasy budżetowej, które cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na swoje liczne atuty. Wielu ekspertów oraz zwykłych użytkowników ceni sobie bardzo korzystny stosunek ceny tych opon do ich jakości.

Produkt Frigo 2 od firmy Dębica gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na śniegu oraz lodzie. Ogumienie to jest przeznaczone do małych i średnich pojazdów, których rozmiar felg mieści się w zakresie 13-16 cali.

Inżynierowie z firmy Dębica podczas produkcji i opracowywania tego wyrobu, położyli duży nacisk na zapewnienie jak najlepszej przyczepności na drogach pokrytych śniegiem czy też lodem.

Liczne przeprowadzone testy potwierdziły doskonałe właściwości jezdne opon Dębica Frigo 2 na drogach w zróżnicowanych warunkach zimowych.

Bieżnik w kształcie litery V wraz z układem specjalnych skośnych rowków gwarantuje skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod powierzchni opony. Wpływa to korzystnie na bezpieczeństwo, ponieważ pojazd nie jest narażony na niebezpieczne zjawisko aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej.

Specjalne małe pofałdowane nacięcia (lamele) znajdujące się na klockach bieżnika w skuteczny sposób zwiększają przyczepność pojazdu na śniegu i innych zimowych trasach. Opony po prostu wgryzają się w śnieg ułatwiając ruszanie z miejsca czy też przyspieszanie.

Opony Dębica Frigo 2 zostały zaprojektowane tak, aby generowały możliwie jak najniższe opory toczenia. Dzięki temu pojazd nie spala nadmiernej ilości paliwa oraz nie generuje zbyt dużej ilości szkodliwych spalin, które są odprowadzane do atmosfery. Ogumienie dodatkowo jest bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia oraz zużycie.

Testy opony zimowej Dębica Frigo 2

  • Test ÖAMTC w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Dębica Frigo 2 otrzymała notę polecaną (2018 r.);

  • Test ADAC w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Dębica Frigo 2 otrzymała notę zadowalającą (2018 r.);

  • Test TCS w rozmiarze 175/65 R14, opona zimowa Dębica Frigo 2 otrzymała notę polecaną (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Dębica Frigo 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.