Opony zimowe Dębica | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Dębica

Dębica
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.62/6

Wyszukaj
zimowe opony
Dębica

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Dębica do jakich samochodów?

Flagową serią modeli opon zimowych polskiego producenta jest Dębica Frigo 2. Ogumienie wystąpiło w kilka wariantach do różnych pojazdów.

Dzięki temu opony zimowe Dębica dopasować do małych aut miejskich, typowych samochodów średniej klasy, ale także SUV-ów i aut wyższej klasy z napędem na cztery koła.

Szeroki wybór wariantów oraz dostępność w popularnych rozmiarach umożliwia niemal każdemu kierowcy dostosowanie opon zimowych Dębica do własnych potrzeb i pojazdu.

Testy opon zimowych Dębica

Jakość opon na zimę marki Dębica niejednokrotnie już znalazła potwierdzenie w przeprowadzanych przez niezależnych ekspertów testach opon zimowych.

Warto tutaj nadmienić przykład ogumienia na sezon zimowy Dębica Frigo 2. Opony polskiego producenta w 2018 roku otrzymały aż 3 wyróżnienia instytucji testujących.

Wspomniane opony zimowe zadowalająco przeszły testy ekspertów z ADAC. Natomiast specjaliści z ÖAMTC oraz TCS zdecydowali się przyznać ogumieniu na zimę Dębica notę polecanego.

O producencie opon zimowych Dębica

Polska marka Dębica posiada już ponad 80 lat doświadczenia w produkcji ogumienia klasy ekonomicznej, w tym także opon zimowych.

W 1995 roku, Dębica została przyłączona do grona producentów amerykańskiego koncernu Goodyear.

Dzięki wsparciu technicznemu i produkcyjnemu oponiarskiego giganta, inżynierowie Dębicy jeszcze lepiej dopracowują swoje opony zimowe, by mogły spełnić oczekiwania każdego europejskiego kierowcy.

Dziś opony zimowe marki Dębica z powodzeniem konkurują z wieloma modelami z wyższych półek cenowych. Charakteryzuje je wysoka jakość w połączeniu z ekonomiczną ceną.

Jakość opon na zimę produkcji Dębicy potwierdzają pozytywne opinie tysięcy kierowców oraz wyróżnienia zdobyte w profesjonalnych testach.

Najwyżej oceniane zimowe opony Dębica

Ocena
producenta

4.62/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia