Dębica Frigo SUV 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dębica Frigo SUV 2

Dębica
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dębica Frigo SUV 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dębica Frigo SUV 2 to kolejna propozycja marki o polskich korzeniach, która zalicza się do segmentu ekonomicznego. Jest to opona, która zaprojektowana została z myślą o samochodach typu SUV, jak i pojazdach z napędem na cztery koła. Ten budżetowy model pozwala na dobre osiągi, jednocześnie oferując pełnię bezpieczeństwa na drodze i komfort jazdy.

Jest to następca cenionego modelu Frigo SUV, który zdobył sobie sporą popularność, a to z racji na jego świetne możliwości na zimowych trasach. Zapewniał świetną przyczepność i zredukowaną drogę hamowania. Jego nowa wersja oferuje jeszcze lepsze osiągi.

Zastosowano tutaj bieżnik o rzeźbie kierunkowej, który od lat pokazuje, że jest jednym z lepszych rozwiązań przy pokonywaniu ośnieżonych terenów. Gęsta sieć lameli i szerokich rowków pozwala na wgryzanie się w nawierzchnię, zapewniając tym samym świetną przyczepność i kontrolę nad pojazdem. Z oponą Dębica Frigo SUV 2 nie trzeba przejmować się kaprysami pogody – poradzi ona sobie z nimi bez problemu.

Zoptymalizowane zostały naciski działające na oponę, co bezpośrednio przełożyło się na niższe opory toczenia. One z kolei odpowiadają za zmniejszenie zużycia paliwa. Wszystko to sprawia, że Frigo SUV 2 to opony ekonomiczne również w swojej eksploatacji, pomagając jednocześnie w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 

Dębica Frigo SUV 2 to model, który nie bez powodu jest wybierany przez wielu kierowców – nada się na tereny miejsce, jak i bezdroża, zapewniając zawsze świetną przyczepność, komfort jazdy i niskie spalanie.

Dostępne rozmiary opon Dębica Frigo SUV 2

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.