Opony letnie Dębica | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Dębica

Dębica
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.62/6

Wyszukaj
letnie opony
Dębica

Szerokość

Profil

Średnica

Dębica opony letnie informacje o marce

Marka Dębica powstała w Polsce i produkuje opony letnie już od końcówki lat 30., ubiegłego wieku.

Od 1995, już jako producent amerykańskiego koncernu Goodyear, Dębica produkuje jedne z najwyższej jakości opon letnich w klasie ekonomicznej.

Polska marka stanowi jednego z niekwestionowanych liderów wyboru Polaków. Aktualnie, co trzeci klient w segmencie budżetowym zaopatrza się w opony letnie Dębica – co dowodzą badania GFK z 2019 roku.

W wielu pozytywnych opiniach na temat opon na lato Dębica chwalone są przede wszystkim parametry ogumienia na mokrej nawierzchni oraz bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

Opony letnie Dębica w testach

Warto zwrócić uwagę, że opony letnie Dębica otrzymały również wyróżnienia w testach niezależnych ekspertów branży, co nie zdarza się często wśród producentów ogumienia klasy ekonomicznej.

Prestiżowy, niemiecki magazyn Auto Bild w teście opon z 2021 roku, uhonorował oponę na lato Dębica Presto HP 2 notą ogumienia „wzorowego”.

Jakość opon na sezon letni z logiem Dębica znajduje więc obiektywne potwierdzenie w opiniach ekspertów przeprowadzających testy opon.

Jakie opony na lato Dębica wybrać?

Marka Dębica przygotowała ofertę opon na lato tak, by były odpowiedzią na potrzeby szerokiego grona kierowców. Za flagową serię ogumienia letniego od polskiego producenta uznaje się serię Presto.

Linia Presto HP dedykowana jest do standardowych samochodów osobowych typu miejskiego, a także tych średniej klasy.

Z tej serii, producent przygotował też modele opon letnich UHP. Umożliwiają one sportową jazdę i są polecane dla kierowców o dynamicznym stylu prowadzenia auta.

W ofercie marki Dębica dostępne jest też wiele innych modeli ekonomicznych opon letnich, które można montować niemal do każdego rodzaju typowego pojazdu.

Wspólnym mianownikiem ogumienia na lato Dębicy jest wysoka jakość w połączeniu z ekonomiczną ceną. Skorzystaj z wyszukiwarki 24opony i przekonaj się o jakości polskich opon letnich Dębica!

Najwyżej oceniane letnie opony Dębica

Ocena
producenta

4.62/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.