Dębica Passio 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dębica Passio 2

Dębica
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dębica Passio 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.47/6

Dębica Passio 2 to opona letnia należąca do segmentu budżetowego, która przeznaczona została do użytku w samochodach osobowych. Z racji na przynależność do klasy ekonomicznej, charakteryzuje się ona świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jest to model, który zapewni świetną przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, a wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu polskiej marki. 

Zastosowano tutaj symetryczny bieżnik, który cechuje się powolnym i równomiernym zużyciem. Efekt ten uzyskano dzięki zoptymalizowaniu konturu całej konstrukcji, co pozwoliło na równe rozłożenie ciężaru. Jednocześnie jest to model, który jest bardzo stabilny, co zawdzięcza usztywnianym elementom żebra centralnego i ich połączeniu z szerokimi strefami barkowymi. 

Zastosowanie szerokich rowków obwodowych i licznych kanalików pozwoliło na bardzo szybki i sprawny drenaż wody, który pomaga w zachowaniu styczności całego pojazdu z nawierzchnią, redukując możliwość poślizgu

Nic z tego nie byłoby jednak możliwe, gdyby marka Dębica nie zastosowała wytrzymałej mieszanki gumowej. Formuła, na którą postawił polski producent, została dopracowana tak, aby zachowywała odpowiedni stopień elastyczności w zależności od panujących warunków, jak i osiąganej prędkości. Wszystko to czyni całą konstrukcję bardzo trwałą, niwelując możliwość zbyt szybkiego ścierania się bieżnika.

Dębica Passio 2 to świetne rozwiązanie dla każdego kierowcy, który docenia wysokie możliwości ogumienia w zamian za niewielką, przystępną cenę.

Dostępne rozmiary opon Dębica Passio 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia