Dębica Frigo HP2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dębica Frigo HP2

Dębica
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dębica Frigo HP2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.10/6

Dębica Frigo HP2 to ogumienie zimowe polskiego producenta, który w swoich wyrobach kładzie duży nacisk na wysoką jakość, bezpieczeństwo, dobre parametry oraz maksymalne zadowolenie użytkowników. 

Model ten został przystosowany do jazdy w normalnych oraz trudnych warunkach zimowych, gwarantując bardzo dobrą przyczepność, bezproblemową kontrolę nad pojazdem oraz krótką drogę hamowania.

Specjalna budowa bieżnika, bazująca na zaokrąglonych krawędziach jego barków, umożliwia skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod powierzchni opony. To z kolei poprawia przyczepność i chroni przed zjawiskiem poślizgu na poduszce wodnej (aquaplaning) oraz na śniegu. 

Można więc zauważyć, że Dębica Frigo HP2 to ogumienie zimowe zapewniające bezpieczną jazdę.

Kierunkowy bieżnik w kształcie litery W nie tylko dobrze radzi sobie z wodą i błotem, ale również sprawia, że opona wgryza się w podłoże. W ten sposób kierowca pojazdu ma ułatwione ruszanie z miejsca i przyspieszanie w warunkach zimowych.

Testy przeprowadzone na modelu Dębica Frigo HP2 wykazały, że opona ta spełnia rygorystyczne wymagania unijne opracowane z myślą o oponach zimowych. W związku z tym produkt uzyskał oznaczenie 3PMSF.

Producenci modelu Dębica Frigo HP2 zadbali również o skonstruowanie tej opony tak, aby opory toczenia i utrata energii były jak najniższe. Przekłada się to na wyższą oszczędność paliwa i mniejszą ilość szkodliwych spalin emitowanych do środowiska naturalnego.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości gumy oraz grubszych klocków bieżnika, opona ta jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne czy też inne czynniki powodujące zniszczenie lub zużycie.

Nowoczesna mieszanka gumowa oraz zastosowana technologia wzajemnie blokujących się lameli 3D to rozwiązania, które sprawiają, że opona dostosowuje się nawet do ekstremalnie niskich temperatur, utrzymując swoje optymalne właściwości jezdne.

Testy opony zimowej Dębica Frigo HP2

  • Test Auto Bild w rozmiarze 195/65 R15, opona zimowa Dębica Frigo HP2 otrzymała notę dobrą (2018 r.).

Dostępne rozmiary opon Dębica Frigo HP2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.