Imperial Snowdragon HP

Imperial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Imperial Snowdragon HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Imperial Snowdragon HP to opony zimowe przeznaczone do samochodów osobowych. Można je znaleźć w rozmiarach od 12 do 16 cali, co sprawia, że są one uniwersalnym modelem. Przeszły one rygorystyczne testy, które pozwoliły im być używanymi na terenie całej Europy - otrzymały specjalny symbol 3PMSF. 

Opony w klasie ekonomicznej często nie radzą sobie w trudniejszych warunkach. Z Imperial Snowdragon HP jest jednak inaczej - dają one sobie radę zarówno na odśnieżonych miejskich drogach, jak i na pozamiejskich bezdrożach.

Zimowe warunki wymagają specjalistycznej konstrukcji bieżnika. W Snowdragon HP zastosowano bieżnik kierunkowy, który wyposażony został w system poprzecznych i podłużnych lameli, które mają za zadanie chwytać się śniegu i błota, aby zapewnić dobrą przyczepność.

Jednak trudno byłoby o odpowiednią trakcję bez rowków odprowadzających wodę i zanieczyszczenia. Zastosowanie szerokich rowków zapewnia odpowiednią sprawność usuwania wody, zanim spowoduje ona poślizg.

Wszystko zostało dopełnione specjalistyczną mieszanką gumową, która zachowuje swoje pełne możliwości w bardzo szerokim zakresie temperatur. Imperial Snowdragon HP nadają się na każde zimowe warunki, co potwierdzają opinie kierowców.

Imperial Tyres to belgijska firma, która cieszy się dużą popularnością i dobrą opinią wśród kierowców. Nic w tym dziwnego - łączą w sobie świetną jakość i bardzo atrakcyjną cenę opon. Ich ogumienie pozwala na bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych.

Testy opon zimowych Imperial Snowdragon HP

Niewiele profesjonalnych testów zostało przeprowadzonych na modelu Snowdragon HP. W 2018 roku Auto Bild przeprowadził jeden w rozmiarze 195/65 R15, który uplasował opony belgijskiego producenta w środku stawki - na 31 z 51 miejsc w rankingu.

Idąc za opiniami użytkowników, cenią oni ten model głównie za bardzo dobrą żywotność, równomiernie zużywanie się bieżnika, jak i przyczepność w każdych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Imperial Snowdragon HP

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.