Imperial Snowdragon HP

Imperial
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Imperial Snowdragon HP

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Imperial Snowdragon HP to opony zimowe przeznaczone do samochodów osobowych. Można je znaleźć w rozmiarach od 12 do 16 cali, co sprawia, że są one uniwersalnym modelem. Przeszły one rygorystyczne testy, które pozwoliły im być używanymi na terenie całej Europy - otrzymały specjalny symbol 3PMSF. 

Opony w klasie ekonomicznej często nie radzą sobie w trudniejszych warunkach. Z Imperial Snowdragon HP jest jednak inaczej - dają one sobie radę zarówno na odśnieżonych miejskich drogach, jak i na pozamiejskich bezdrożach.

Zimowe warunki wymagają specjalistycznej konstrukcji bieżnika. W Snowdragon HP zastosowano bieżnik kierunkowy, który wyposażony został w system poprzecznych i podłużnych lameli, które mają za zadanie chwytać się śniegu i błota, aby zapewnić dobrą przyczepność.

Jednak trudno byłoby o odpowiednią trakcję bez rowków odprowadzających wodę i zanieczyszczenia. Zastosowanie szerokich rowków zapewnia odpowiednią sprawność usuwania wody, zanim spowoduje ona poślizg.

Wszystko zostało dopełnione specjalistyczną mieszanką gumową, która zachowuje swoje pełne możliwości w bardzo szerokim zakresie temperatur. Imperial Snowdragon HP nadają się na każde zimowe warunki, co potwierdzają opinie kierowców.

Imperial Tyres to belgijska firma, która cieszy się dużą popularnością i dobrą opinią wśród kierowców. Nic w tym dziwnego - łączą w sobie świetną jakość i bardzo atrakcyjną cenę opon. Ich ogumienie pozwala na bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych.

Testy opon zimowych Imperial Snowdragon HP

Niewiele profesjonalnych testów zostało przeprowadzonych na modelu Snowdragon HP. W 2018 roku Auto Bild przeprowadził jeden w rozmiarze 195/65 R15, który uplasował opony belgijskiego producenta w środku stawki - na 31 z 51 miejsc w rankingu.

Idąc za opiniami użytkowników, cenią oni ten model głównie za bardzo dobrą żywotność, równomiernie zużywanie się bieżnika, jak i przyczepność w każdych warunkach.

Dostępne rozmiary opon Imperial Snowdragon HP

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.