Michelin Pilot Sport 4 S

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Sport 4 S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Michelin Pilot Sport 4S to wytrzymałe opony letnie stworzone przez wiodącego francuskiego producenta. Na ich jakości polega wielu użytkowników na całym świecie, dzięki czemu są one cenione w branży wulkanizacyjnej. Ponadto zdobyły one uznanie najlepszych producentów samochodów, takich jak Mercedes - AMG, Porsche oraz Ferrari. 

Swoją efektywność i wysoką odporność zawdzięczają unikalnej recepturze, która została sprawdzona wieloma testami, uzyskując tym samym czołowe miejsca w rankingach. 

Opony te potrafią ekstremalnie skrócić czas hamowania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, co wyróżnia je na tle produktów innych producentów. Dodatkowo odznaczają się wysoką przyczepnością, stabilnością na drodze i niskim zużyciem tworzywa. 

Hybrydowa mieszanka z wykorzystaniem krzemionki i elastomerów umożliwia zachowanie panowania nad pojazdem podczas wszystkich warunków atmosferycznych. 

Pilot Sport 4S zastosowano niepowtarzalną technologię Dynamic Response, która pozwala na precyzyjne sterowanie samochodem oraz na łatwe i przede wszystkim bezpieczne pokonywanie zakrętów nawet podczas dużej prędkości obrotów. Ponadto przetestowana technologia Bi-Compound zapewnia wysoką reaktywność i utrzymywanie się pojazdu na torze o suchej i mokrej nawierzchni. 

Unikatowa rzeźba bieżnika wykazuje się przyczepnością do podłoża, umożliwiając tym samym profesjonalną i przyjemną jazdę. 

Opony Michelin Pilot Sport 4S sprawdzą się podczas przejażdżek na wysokich obrotach po drogach i torach samochodowych. Umożliwiają one osiągnięcie wysokich rezultatów jazdy oraz zapewniają emocjonujące wrażenia. To niepowtarzalne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów dużych prędkości. 

Testy opony letniej Michelin Pilot Sport 4S 

  • Test TÜV SÜD na zlecenie Michelin w rozmiarze 255/35 19 96Y XL, opona Pilot Sport 4S osiągnęła najlepsze wyniki podczas hamowania, tym samym otrzymała wzorową notę (2019 r.);
  • Test DEKRA w rozmiarze  255/35 19 96Y XL, opona Pilot Sport 4S wykazała się najwyższą trwałością i otrzymała notę wzorową (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Sport 4 S

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

23 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.