Michelin Pilot Sport 4 S

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Pilot Sport 4 S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.64/6

Michelin Pilot Sport 4S to wytrzymałe opony letnie stworzone przez wiodącego francuskiego producenta. Na ich jakości polega wielu użytkowników na całym świecie, dzięki czemu są one cenione w branży wulkanizacyjnej. Ponadto zdobyły one uznanie najlepszych producentów samochodów, takich jak Mercedes - AMG, Porsche oraz Ferrari. 

Swoją efektywność i wysoką odporność zawdzięczają unikalnej recepturze, która została sprawdzona wieloma testami, uzyskując tym samym czołowe miejsca w rankingach. 

Opony te potrafią ekstremalnie skrócić czas hamowania zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, co wyróżnia je na tle produktów innych producentów. Dodatkowo odznaczają się wysoką przyczepnością, stabilnością na drodze i niskim zużyciem tworzywa. 

Hybrydowa mieszanka z wykorzystaniem krzemionki i elastomerów umożliwia zachowanie panowania nad pojazdem podczas wszystkich warunków atmosferycznych. 

Pilot Sport 4S zastosowano niepowtarzalną technologię Dynamic Response, która pozwala na precyzyjne sterowanie samochodem oraz na łatwe i przede wszystkim bezpieczne pokonywanie zakrętów nawet podczas dużej prędkości obrotów. Ponadto przetestowana technologia Bi-Compound zapewnia wysoką reaktywność i utrzymywanie się pojazdu na torze o suchej i mokrej nawierzchni. 

Unikatowa rzeźba bieżnika wykazuje się przyczepnością do podłoża, umożliwiając tym samym profesjonalną i przyjemną jazdę. 

Opony Michelin Pilot Sport 4S sprawdzą się podczas przejażdżek na wysokich obrotach po drogach i torach samochodowych. Umożliwiają one osiągnięcie wysokich rezultatów jazdy oraz zapewniają emocjonujące wrażenia. To niepowtarzalne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów dużych prędkości. 

Testy opony letniej Michelin Pilot Sport 4S 

  • Test TÜV SÜD na zlecenie Michelin w rozmiarze 255/35 19 96Y XL, opona Pilot Sport 4S osiągnęła najlepsze wyniki podczas hamowania, tym samym otrzymała wzorową notę (2019 r.);
  • Test DEKRA w rozmiarze  255/35 19 96Y XL, opona Pilot Sport 4S wykazała się najwyższą trwałością i otrzymała notę wzorową (2019 r.).

Dostępne rozmiary opon Michelin Pilot Sport 4 S

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.