Pirelli PZero New (PZ4)

Pirelli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Pirelli PZero New (PZ4)

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Pirelli PZero New (PZ4) to letnie ogumienie stworzone z myślą o użytkowaniu w pojazdach osobowych. Jest to wyrób klasy premium. Oznacza to, że producent zastosował liczne nowoczesne technologie i materiały, dzięki którym możliwe jest zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa w różnorodnych warunkach drogowych i terenowych w sezonie letnim. Jeśli więc ktoś poszukuje porządnego ogumienia, które charakteryzuje się jednymi z najlepszych parametrów na rynku, to prezentowany model jest jak najbardziej godny uwagi.

Z racji swoich doskonałych właściwości, model Pirelli PZero New (PZ4) jest zaliczany do tak zwanych opon UHP, czyli Ultra High Performance. Jest on szczególnie polecany kierowcom, którzy cenią sobie dynamiczną, sportową jazdę.

Oznacza to, że ogumienia tego powinno się używać w autach sportowych oraz pojazdach wyższej klasy, wyposażonych w silniki generujące dużą moc. Dzięki tym oponom można dynamicznie przyspieszać i osiągać bardzo duże prędkości, przy jednoczesnym dbaniu o optymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

Bardzo ważną zaletą prezentowanego ogumienia jest wykorzystanie specjalistycznej technologii znanej jako The Perfect Fit. Dzięki zmniejszeniu masy produktu, generuje on niskie opory toczenia. To z kolei przekłada się na mniejszy poziom dwutlenku węgla odprowadzanego do atmosfery oraz zmniejszone spalanie paliwa. Rozwiązanie to jest więc ważne ze względów ekologicznych oraz ekonomicznych.

Oczywiście produkt został skonstruowany tak, aby świetnie radzić sobie z dynamiczną jazdą po prostej drodze oraz na zakrętach. Specjalne rowki i kanały odprowadzają wodę spod czoła opony, zmniejszając szansę na poślizg na mokrej nawierzchni. Oznacza to, że opon Pirelli PZero New (PZ4) można używać w dowolnych warunkach atmosferycznych w sezonie letnim.

Innowacyjna mieszanka gumowa opon Pirelli PZero New (PZ4) charakteryzuje się optymalnym trzymaniem nawierzchni niezależnie od temperatury. Materiał ten dodatkowo wykazuje zwiększoną odporność na uszkodzenie oraz zużycie.

Dostępne rozmiary opon Pirelli PZero New (PZ4)

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

23 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.