Continental VanContact Eco | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental VanContact Eco

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental VanContact Eco

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental VanContact Eco to opony letnie klasy premium przeznaczone do samochodów dostawczych. Pojazdy wykonujące zadania transportowe wymagają stosowania specjalnie przygotowanych opon. Muszą one wytrzymywać duże obciążenia, charakteryzować się trwałością, niezawodnością oraz oszczędnością. Wymagania te spełnia opona Continental VanContact Eco.

Jest to wysokiej jakości produkt z górnej półki, który doskonale spisuje się w regularnie użytkowanych pojazdach komercyjnych oraz samochodach dostawczych przeznaczonych do użytku prywatnego.

Prezentowana opona oferuje zrównoważone osiągi oraz efektywne dostosowanie do wysokich obciążeń. Bieżnik tego niemieckiego produktu został zoptymalizowany szczególnie pod kątem przewożenia ciężkich ładunków przez pojazdy dostawcze, które również charakteryzują się dużą masą.

Specjalna technologia wyciętych bloków zapewnia sprawne i optymalne rozłożenie ciężaru na całej osi. Dzięki temu poszczególne jej elementy są chronione przed nadmiernym obciążeniem.

Dzięki optymalizacji nacisków udało się ustabilizować i wyrównać powierzchnię styku bieżnika z podłożem. Opona jest w ten sposób chroniona przed odkształceniami, które mogą wpłynąć na integralność oraz parametry ogumienia. W czasie produkcji, inżynierowie zadbali o jak najlepszą równowagę między osiągani, a poziomem zapewnianego bezpieczeństwa.

Model ten spisuje się świetnie nie tylko na krótkich i łatwych odcinkach, ale również na dłuższych trasach o bardziej wymagającym stopniu trudności.

Mieszanka gumowa opon Continental VanContact Eco jest materiałem charakteryzującym się zoptymalizowaną trwałością przekładającą się na odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki powodujące zużycie. Poza tym, mieszanka ogranicza w znacznym stopniu opory toczenia, zmniejszając ilość spalanego paliwa oraz spalin emitowanych do atmosfery.

Warto też dodać, że materiał wykorzystany do wytworzenia opon Continental VanContact Eco charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem elastyczności w szerokim zakresie temperatur.

Dostępne rozmiary opon Continental VanContact Eco

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.