Kleber Transpro 4S | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Kleber Transpro 4S

Kleber
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kleber Transpro 4S

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 10 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Kleber Transpro 4S to całoroczne opony zaprojektowane z myślą o ich stosowaniu w samochodach dostawczych. Jest to produkt klasy średniej charakteryzujący się zoptymalizowanymi parametrami oraz atrakcyjną ceną.

Jest to ogumienie o uniwersalnym charakterze, które radzi sobie bardzo dobrze zarówno w sezonie letnim, jak również zimowym. Można więc uniknąć kosztownej i problematycznej, sezonowej wymiany ogumienia.

W modelu Kleber Transpro 4S wykorzystano bieżnik o kierunkowym wzorze i szerokich rowkach. Taka konstrukcja w połączeniu z optymalnym rozłożeniem lameli poprawia trakcję w czasie jazdy po ośnieżonej nawierzchni. Bieżnik posiada również duże klocki, które zapewniają optymalną przyczepność na mokrej nawierzchni.

Nie należy zapominać o rozbudowanej sieci podłużnych i poprzecznych rowków, które efektywnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony. Takie rozwiązanie sprawia, że ogumienie Kleber Transpro 4S zmniejsza ryzyko aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej (np. po wjeździe w kałużę), a także na śniegu.

Opony Kleber Transpro 4S zostały zaprojektowane z myślą o pojazdach wyposażonych w felgi o rozmiarze 15-16 cali. Producent zadbał o odpowiednie zaprojektowanie konstrukcji tej opony, tak aby zapewniała ona jak najmniejsze opory toczenia.

Dzięki temu prezentowany produkt umożliwia zmniejszenie poziomu spalanego paliwa oraz ilości spalin odprowadzanych do środowiska. Jest to więc produkt ekologiczny oraz ekonomiczny, tym bardziej, że całość została wykonana z trwałych materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenie lub ścieranie.

Mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji opon Kleber Transpro 4S zachowuje optymalne właściwości zarówno w skrajnie wysokich, jak i niskich temperaturach w sezonie letnim i zimowym. Materiał ten zapewnia powolne i równomierne zużycie bieżnika, a to przekłada się na optymalne właściwości jezdne przez cały okres żywotności produktu.

Testy opony całorocznej Kleber Transpro 4S

  • Test Auto Bild w rozmiarze 235/65 R16, opona całoroczna Kleber Transpro 4S otrzymała notę zadowalającą (3. miejsce, 2020 r.).

 

Dostępne rozmiary opon Kleber Transpro 4S

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia