Opony całoroczne Kleber | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Kleber

Kleber
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.82/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Kleber

Szerokość

Profil

Średnica

O producencie opon całorocznych Kleber

Producent opon całorocznych Kleber działa na rynku już od początku XX wieku.

Oficjalną maskotką marki Kleber jest pies rasy boxer. Ma on symbolizować cechy produkowanych przez Kleber opon całorocznych – stabilność, panowanie nad sytuacją oraz poczucie bezpieczeństwa.

Firma Kleber w 1981 roku została przejęta przez jeden z czołowych oponiarskich koncernów Michelin. Pozwoliło to francuskiemu producentowi jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła przy produkcji opon wielosezonowych.

Dzięki połączeniu, marka Kleber uzyskała dostęp do zaplecza technicznego, z którego w produkowanym ogumieniu korzystają czołowi producenci.

Już przez wiele lat doświadczenia w produkcji ogumienia, Kleber odpowiada na zmieniające się potrzeby kierowców.  Jedną z odpowiedzi firmy są opony całoroczne Kleber.

Zalety opon całorocznych Kleber

Główną zaletą opon całorocznych Kleber jest niezależność od zmiennych warunków pogodowych. Konstruktorzy Kleber dopracowują ogumienie wielosezonowe, by dawało możliwie najlepsze bezpieczeństwo i komfort jazdy, niezależnie od pory roku.

Kierowcy, którym zależy na oszczędnej jeździe z pewnością docenią brak kosztów związanych z sezonową wymianą opon.

Ogumienie całoroczne Kleber można użytkować przez cały rok, więc odchodzą również koszty kupna i przechowywania dodatkowego modelu. A jest to bolączką wielu użytkowników samochodów.

Dodatkową zaletą opon całorocznych Kleber jest ich przystosowanie do różnego rodzaju nawierzchni. Coraz więcej kierowców docenia fakt, że ogumienie Kleber zachowuje parametry podczas poruszania się na utwardzonym asfalcie, jak i w terenie poza nim.

Jakie opony całoroczne Kleber wybrać?

Marka Kleber przygotowała szeroką ofertę opon całorocznych dedykowaną właścicielom zróżnicowanych pojazdów.

Dla właścicieli samochodów osobowych oraz tych o mniejszej mocy silnika, polecana jest seria opon wielosezonowych Kleber Quadraxer.

Opony całoroczne Kleber Citilander dedykowane są pojazdom z napędem 4x4 oraz SUV-om.

Kleber nie zapomniał również o kierowcach poruszających się autami dostawczymi. Z pewnością docenią oni modele opon całorocznych Kleber Transpro 4S.

Już teraz możesz uniezależnić się od zmiennych warunków pogodowych i postawić na tanie opony producenta z doświadczeniem. Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz dostosowane do Twoich potrzeb opony całoroczne Kleber!

Najwyżej oceniane całoroczne opony Kleber

Ocena
producenta

4.82/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia