Opony Kleber - tanie opony letnie i zimowe - 24opony.pl

Kleber

Opony Kleber

Marka Kleber należy do francuskiego koncernu oponiarskiego Michelin. W swojej ofercie posiada opony klasy średniej- opony letnie, zimowe, całoroczne, dostawcze, 4x4.

Wyszukaj opony
Kleber

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: ŚREDNIA

Opony klasy średniej – dobry stosunek ceny do jakości

Opony klasy średniej, zwane inaczej „medium” są nowoczesne a producenci dbają o jakość i wysokie standardy oraz długą trwałość. Wykonane są z dobrych mieszanek gumowych. Gwarantują większe bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Opony klasy średniej cechują się dobrymi parametrami pod względem ekonomicznej jazdy i hałasu.

Wybierz opony dostosowane do swoich potrzeb i stylu jazdy!

Zadaj sobie pytania: Gdzie poruszasz się samochodem? Tylko w mieście, czy również w dalsze trasy? Jaki auto posiadasz? O dużej czy małej mocy silnika? Jaki styl jazdy preferujesz? Spokojny czy dynamiczny? Odpowiednio dobrane opony to gwarancja bezpieczeństwa.

Opony średniej – dla jakich samochodów?

Klasa średnia opon dedykowana jest dla pojazdów osobowych klasy średniej i tańszych samochodów. Jeśli jeździsz spokojnie zarówno w mieście jak i w dalsze trasy oraz cenisz sobie bezpieczeństwo, to opony klasy średniej są właśnie dla Ciebie.

Grupa producencka:
MICHELIN

Michelin – największy producent opon w Europie i jeden z największych na świecie.

Firma została założona przez braci Andrégo i Édouarda Michelinów w 1889 roku. Siedziba Compagnie Générale des Établissements Michelin znajduje się w Clermont-Ferrand we Francji. Michelin wydaje również mapy i przewodniki („Guide Michelin”) dla turystów zmotoryzowanych.

Przedsiębiorstwo zasłynęło z produkcji opon dla Formuły 1. Firma produkuje opony do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, dętki i opony rowerowe oraz opony do samolotów i promów kosmicznych.

Grupa Michelin marki Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Siamtyre, Tigar, Euromaster, Recamic.

Michelin posiada 56 zakładów produkcyjnych w 17 krajach oraz 3 centra technologiczne zlokalizowane w Japonii, Francji i Stanach Zjednoczonych. W 1981 Michelin nabył francuskiego producenta opon - firmę Kleber. W 1990 roku Michelin Group sfinalizował zakup firmy Uniroyal Goodrich Tire Company. W 1995 roku dyrektor zarządzający Grupy Michelin Franćois Michelin oraz Minister Przekształceń Własnościowych Wiesław Kaczmarek podpisali umowę, dzięki której grupa Michelin stała się większościowym akcjonariuszem Stomilu Olsztyn. Polski zakład Michelin zatrudnia ponad 4 tysiące osób. Od sezonu 2011 roku firma została oficjalnym dostawcą opon w WRC i została przedłużona do roku 2016.

Bibendum zwany ludzikiem Michelin to maskotka i symbol przedsiębiorstwa używany w logo firmy oraz w kampaniach reklamowych. To jeden z najstarszych zarejestrowanych znaków towarowych, zaprezentowany po raz pierwszy w 1894 roku.

Najpopularniejsze opony Kleber

Kleber Krisalp HP3

5.32/6

Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 do samochodw osobowych Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 produkowana przez koncern Michelin, ktry jest największym w Europie i jednym z największych na świecie producentem opon. To opona, ktra dzięki znacznie większej ilości lameli (...)

Kleber Krisalp HP2

4.75/6

Lepsze hamowanie i trzymanie się drogi na oblodzonych nawierzchniach Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanej mieszanki gumowej Dzięki kombinacji prostych i falistych lamelek Doskonałe zachowanie na nawierzchniach pokrytych grubą warstwą wody. Dzięki kierunkowej p (...)

Kleber Dynaxer HP3

5.40/6

Opona Kleber DYNAXER HP3 oferuje większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, jest przeznaczona do samochodw miejskich, kompaktowych i minivanw. Hybrydowa mieszanka bieżnika opony Kleber DYNAXER HP3 zapewnia znakomitą rwnowagę między zużyciem opony a przyczepnością na (...)

Kleber Transalp 2

4.70/6

Doskonałe bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych Wystające kierunkowe klocki bieżnika, dające efekt gąsienicy. Zwiększona gęstość lamelek, dająca lepszą przyczepność na śniegu (+50% w porównaniu do opon poprzedniej gamy). Szersze kanały wzdłużne zapewni (...)

Kleber Quadraxer 2

5.29/6

KLEBER QUADRAXER 2 to opona wielosezonowa do samochodw osobowych. Kierunkowa rzeźba bieżnika w kształcie litery V i kanały rynnowe Toboggan ułatwiają odprowadzanie wody i minimalizują ryzyko aquaplaningu. Zmienione ukierunkowanie lameli zapewnia skuteczne ruszanie z mi (...)

Kleber Krisalp HP

4.62/6

Skuteczne hamowanie przy każdej pogodzie, szczególnie na wodzie Dzięki głębokiej i kierunkowej rzeźbie bieżnika. Doskonała motoryka na śniegu i lodzie Dzięki dużej gęstości lamelek i zwiększonej ilości nacięć.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia