Kleber

Opony Kleber

Marka Kleber należy do francuskiego koncernu oponiarskiego Michelin. W swojej ofercie posiada opony klasy średniej- opony letnie, zimowe, całoroczne, dostawcze, 4x4.

Wyszukaj opony
Kleber

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: ŚREDNIA

Klasa średnia to opony charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz parametrów jezdnych. W tej klasie producenci mają w swoich ofertach najwięcej modeli opon. Opony klasy średniej mogą mieć zastosowanie w każdym aucie, od małolitrażowych, rodzinnych aż po auta sportowe.

Grupa producencka:
MICHELIN

W roku 1889, dwaj bracia, André i Edouard Michelin, rozpoczęli wielką ludzką i przemysłową odyseję mającą dostarczyć nowoczesnych rozwiązań związanych z transportem, będącym kluczem do swobody i rozwoju gospodarczego. Dokonać tego mieli poprzez nieprzerwane opracowywanie innowacji.
W Polsce Michelin jest obecny od 1994 roku, w 1995 roku Michelin kupuje większościowy Pakiet fabryki Stomil w Olsztynie. W kolejnych latach powstają takie przedsięwzięcia jak Centrum Szkoleniowe dla Dilerów marki, zakład form odlewniczych. W 2005 roku Olszyński zakład produkcyjny Stomil oraz Michelin łączą się w jedną firmę Michelin Polska S.A. Powstają nowe inwestycje Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.
Koncern Michelin to również marki: Kleber, BFGoodrich oraz Kormoran

Najpopularniejsze opony Kleber

Kleber Krisalp HP3

5.34/6

Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 do samochodw osobowych Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 produkowana przez koncern Michelin, ktry jest największym w Europie i jednym z największych na świecie producentem opon. To opona, ktra dzięki znacznie większej ilości lameli (...)

Kleber Krisalp HP2

4.74/6

Lepsze hamowanie i trzymanie się drogi na oblodzonych nawierzchniach Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanej mieszanki gumowej Dzięki kombinacji prostych i falistych lamelek Doskonałe zachowanie na nawierzchniach pokrytych grubą warstwą wody. Dzięki kierunkowej p (...)

Kleber Dynaxer HP3

5.35/6

Opona Kleber DYNAXER HP3 oferuje większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, jest przeznaczona do samochodw miejskich, kompaktowych i minivanw. Hybrydowa mieszanka bieżnika opony Kleber DYNAXER HP3 zapewnia znakomitą rwnowagę między zużyciem opony a przyczepnością na (...)

Kleber Transalp 2

4.70/6

Doskonałe bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych Wystające kierunkowe klocki bieżnika, dające efekt gąsienicy. Zwiększona gęstość lamelek, dająca lepszą przyczepność na śniegu (+50% w porównaniu do opon poprzedniej gamy). Szersze kanały wzdłużne zapewni (...)

Kleber Quadraxer 2

5.56/6

KLEBER QUADRAXER 2 to opona wielosezonowa do samochodw osobowych. Kierunkowa rzeźba bieżnika w kształcie litery V i kanały rynnowe Toboggan ułatwiają odprowadzanie wody i minimalizują ryzyko aquaplaningu. Zmienione ukierunkowanie lameli zapewnia skuteczne ruszanie z mi (...)

Kleber Krisalp HP

4.62/6

Skuteczne hamowanie przy każdej pogodzie, szczególnie na wodzie Dzięki głębokiej i kierunkowej rzeźbie bieżnika. Doskonała motoryka na śniegu i lodzie Dzięki dużej gęstości lamelek i zwiększonej ilości nacięć.

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia