Kleber Quadraxer 2

Kleber
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kleber Quadraxer 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Francuski producent opon Kleber jest znany z dbałości, z którą tworzy swoje produkty. Wysoka poprzeczka, którą przed sobą postawili, została utrzymana z modelem Kleber Quadraxer 2. Jest to opona, która ma za zadanie sprawdzić się cały rok, co sprawia, że stoją przed nią liczne zadania. Jak sobie z nimi radzi?

Podstawą każdej opony całorocznej jest dobra przyczepność do podłoża, która ma być niezależna od warunków atmosferycznych. W modelu opony Kleber Quadraxer 2 osiągnięte to zostało za pomocą odpowiednio skonstruowanego bieżnika. 

Kierunkowa konstrukcja w kształcie litery V świetnie sprawdza się w warunkach śnieżnych, błotnistych i całkowicie suchych

Mówiąc o bieżniku, nie można nie wspomnieć o technologii kanałów rynnowych Toboggan, która zapewnia świetne odprowadzenie wody spod kół, lepiej zabezpieczając auto przed aquaplaningiem. 

Porównując poprzednią wersję ogumienia z tej samej serii, opony Kleber Quadraxer 2 posiadają zwiększoną odporność na aquaplaning o 8% na drodze prostej i o 4% na zakrętach. 

Zastosowanie specjalnych lameli i rowków Flexing Points sprawia, że ruszanie, skręcanie i hamowanie jest ułatwione zarówno w lecie, jak i zimą.

Opinie użytkowników na temat Kleber Quadraxer 2 mówią najczęściej o świetnym stosunku jakości do ceny. Ogumienie to nie odbiega jakością od wielu droższych modeli wysokiej klasy. Radzi sobie świetnie na każdej powierzchni, co sprawia, że nadaje się do codziennego eksploatowania miejskiego w zróżnicowanych warunkach. 

Opony Kleber Quadraxer 2 znajdą swoje zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak i SUV-ach. Model ten można zakupić w wersji 15 i 18 calowej. Długa żywotność sprawi, że nie użytkownik nie będzie musiał często składać wizyty u wulkanizatora w celu wymiany opon.

Wszystkie zalety sprawiły, że opony Quadraxer 2 są polecane przez renomowanego recenzenta Auto Bild, co jest wystarczającym powodem, aby być pewnym, że są one dobrym całorocznym wyborem.

Testy opon całorocznych Kleber Quadraxer 2

  • Test Auto Bild w rozmiarze 205/55 R16 - opony Quadraxer 2 otrzymały notę dobrą (2020 r.);

  • Test Auto Bild w rozmiarze 205/55 R16 - opony Quadraxer 2 dostały notę dobrą (2017 r.).

Dostępne rozmiary opon Kleber Quadraxer 2

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.