Kleber Quadraxer

Kleber Quadraxer

Kleber
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kleber Quadraxer

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 10 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.96/6

Kleber Quadraxer to ogumienie całoroczne klasy średniej, które łączy w sobie optymalne właściwości jezdne i wysoką jakość, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego poziomu cen. Produkt został zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w samochodach osobowych zarówno w porze letniej, jak i zimowej.

Produkt zapewnia bardzo dobrą przyczepność oraz komfortową, bezpieczną i bezproblemową jazdę w zróżnicowanych warunkach pogodowych i drogowych panujących w sezonie letnim oraz zimowym.

Producenci zadbali o wiele istotnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych, dzięki którym opona ta jest w stanie spełnić nawet bardzo rygorystyczne wymagania użytkowników.

W oponie Kleber Quadraxer wykorzystano bieżnik o kierunkowym wzorze. Jego układ rowków i kanałów umożliwia skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Dzięki szerokim kanałom obwodowym można szybko usunąć nawet dużą ilość cieczy spod opony, więc kanaliki są chronione przed zablokowaniem.

Taka technologia znacznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu oraz poślizgu na ośnieżonej nawierzchni.

Rozbudowany bieżnik, z licznymi lamelami na centralnym żebrze oraz ponacinanymi klockami, zapewnia bezproblemową jazdę nie tylko w warunkach zimowych, ale również na suchej lub mokrej nawierzchni w porze letniej.

Masywne i sztywne klocki bieżnika są z kolei elementami, które zapewniają bardzo dobrą stabilność i trakcję oraz perfekcyjne reagowanie kół na ruchy kierownicą.

Bardzo istotną zaletą modelu Kleber Quadraxer jest zaawansowana technologicznie mieszanka gumowa, która zachowuje odpowiednią sztywność w sezonie letnim oraz elastyczność w czasie zimy, nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Innymi słowy opona utrzymuje swoje optymalne właściwości jezdne niezależnie od warunków atmosferycznych oraz drogowych.

Co więcej materiały wykorzystane do produkcji prezentowanej opony, charakteryzują się podwyższoną odpornością na uszkodzenie oraz zużycie. Bieżnik zużywa się powoli i równomiernie. Dlatego właśnie opona zachowuje swoje optymalne właściwości nawet w końcowej fazie jej eksploatacji.

Dostępne rozmiary opon Kleber Quadraxer

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia