Sailun Ice Blazer Alpine EVO

Sailun
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Sailun Ice Blazer Alpine EVO

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Sailun Ice Blazer Alpine EVO to ogumienie zimowe zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w samochodach osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarze od 16 do 20 cali. Są to opony klasy ekonomicznej, które charakteryzują się najkorzystniejszym stosunkiem ceny do jakości.

Pomimo bardzo niskiego kosztu, produkt ten charakteryzuje się zadowalającymi parametrami na suchej, mokrej oraz ośnieżonej lub oblodzonej nawierzchni, czyli w warunkach typowych dla sezonu zimowego w naszym kraju. Wyrób ten poleca się właścicielom aut klasy średniej, pojazdów kompaktowych i miejskich wyposażonych w małe silniki. Rozwiązanie to jest optymalne dla osób preferujących spokojny styl jazdy.

Inżynierowie zadbali o to, aby opona Sailun Ice Blazer Alpine EVO charakteryzowała się niską ceną przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości jezdnych zimą. Wykorzystano wiele sprawdzonych rozwiązań oraz technologii. To właśnie dlatego opisywana opona uzyskała oznaczenie 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake) potwierdzające przejście rygorystycznych testów i spełnienie wymagań unijnych w zakresie przyczepności na śniegu.

Bieżnik o asymetrycznej konstrukcji zastosowany w oponie Sailun Ice Blazer Alpine EVO skutecznie trzyma się podłoża oraz wpływa korzystnie na stabilność jazdy i krótką drogę hamowania na śniegu, a nawet lodzie. Dodatkowo opona ta zmniejsza ryzyko aquaplaningu, ponieważ skutecznie odprowadza wodę spod swojej powierzchni.

Specjalna mieszanka gumowa opony Sailun Ice Blazer Alpine EVO charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie. Co więcej, materiał ten zachowuje dobrą elastyczność w ujemnych temperaturach.

Dostępne rozmiary opon Sailun Ice Blazer Alpine EVO

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.