Austone SP801 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Austone SP801

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP801

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.49/6

Austone SP801 to letnie opony przeznaczone do stosowania w samochodach osobowych. Jest to model klasy budżetowej, który pomimo swojej bardzo niskiej ceny oferuje zadowalające osiągi i parametry jezdne. Dzięki temu nadaje się do użytkowania w samochodach klasy średniej, a nawet wyższej.

Opisywane opony nadają się do codziennego użytkowania i jazdy miejskiej, a także pokonywania dalszych dystansów. Produkt ten osiąga pełnię swoich właściwości jezdnych w sezonie letnim, gdy temperatura jest wyższa niż 7 stopni Celsjusza.

W prezentowanym modelu wykorzystano specjalny bieżnik, który usprawnia manewrowanie, skraca drogę hamowania, poprawia stabilność dynamicznej jazdy na suchej, prostej drodze oraz wpływa korzystnie na bezpieczeństwo pokonywania zakrętów.

Gęsta sieć lameli i szerokich kanałów umożliwia z kolei efektywne odprowadzanie wody spod powierzchni opony. Przekłada się to na zmniejszenie ryzyka aquaplaningu i poprawę przyczepności w czasie deszczu lub bezpośrednio po nim.

Ogumienie zostało zaprojektowane tak, aby zmniejszyć opory toczenia. Dzięki temu pojazd odprowadza mniej szkodliwych spalin do atmosfery oraz spala mniej paliwa, więc model ten poprawia komfort, bezpieczeństwo, ekologię oraz ekonomię jazdy.

Specjalnie zaprojektowana mieszanka gumowa opon Austone SP801 jest materiałem charakteryzującym się zoptymalizowaną odpornością na zużycie. Bieżnik zużywa się nie tylko powoli, ale również równomiernie, więc opona zachowuje swoje optymalne właściwości jezdne nawet pod koniec okresu żywotności.

Dostępne rozmiary opon Austone SP801

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.