Austone SP401

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP401

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Austone SP401 to opona całoroczna przeznaczona do samochodów osobowych wyposażonych w felgi o rozmiarach od 13 do 17 cali. Ogumienie to zalicza się do klasy ekonomicznej, więc oferuje bardzo dobre parametry w niezwykle przystępnej cenie.

Produkt został opracowany na bazie innowacyjnych technologii i rozwiązań, które sprawiają, że możliwa jest komfortowa, spokojna, bezpieczna jazda zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności sezonowej wymiany opon wczesną wiosną i późną jesienią.

W oponie Austone SP401 wykorzystano kierunkowy bieżnik, który posiada wiele nacięć i klocków gwarantujących bardzo dobre trzymanie się suchej, mokrej, oblodzonej oraz ośnieżonej nawierzchni niezależnie od temperatury i pory roku.

Szerokie rowki i kanały radzą sobie z odprowadzaniem błota pośniegowego i wody, więc ogumienie to zmniejsza ryzyko poślizgu na śniegu czy też groźnej utraty przyczepności w wyniku aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej (po wjechaniu w głęboką kałużę, itp.). Auto prowadzi się pewnie i stabilnie po prostej drodze, na zakrętach oraz w czasie wykonywania różnych manewrów.

Do produkcji opon Austone SP401 wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową. Zawiera ona składniki poprawiające jej sztywność w temperaturach letnich oraz elastyczność w warunkach zimowych. Dzięki temu produkt skutecznie dostosowuje się do pory roku zapewniając bezpieczną i wygodną jazdę. Dużą zaletą tego materiału jest niski poziom hałasu, który przekłada się pozytywnie na komfort jazdy.

Dostępne rozmiary opon Austone SP401

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.