Austone SP6

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP6

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Austone SP6 została specjalnie zaprojektowana do nowoczesnych małych i średnich samochodów z mocnymi silnikami. Model ten wyróżnia się połączeniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy przy każdej prędkości z bardzo atrakcyjną ceną i długą żywotnością.

Duża część zalet opony Austone SP6 wynika z wielu cech konstrukcyjnych symetrycznego, niekierunkowego wzoru bieżnika. Pierwszą z nich jest środkowe żebro podłużne, które charakteryzuje się masywnymi wymiarami i obecnością dużej liczby ukośnych wypustek na jego powierzchni.

Taka konstrukcja nadaje temu elementowi bieżnika wysoką odporność na odkształcenia dynamiczne. Dzięki temu opona reaguje niezwykle precyzyjnie i szybko na ruchy kierowcy.

Jednocześnie ukośne lamele odprowadzają wodę z powierzchni styku opony z podłożem, kierując ją do podłużnych rowków odprowadzających, co z kolei zwiększa przyczepność na mokrej nawierzchni.

W przeciwieństwie do środkowych żeber podłużnych, obszary barkowe zajmują znacznie większą część rzeźby bieżnika. Masywne wymiary w połączeniu z blokową konstrukcją zapewniają zwiększoną stabilność na zakrętach, szczególnie na mokrej nawierzchni, a także bardzo wysoką skuteczność hamowania. 

Zalety opony Austone SP6

  • Szerokie żebro środkowe z licznymi ukośnymi lamelami poprawia szybkość prowadzenia i przyczepność na mokrej nawierzchni;

  • cztery podłużne rowki drenażowe zapewniają szybkie odprowadzanie wody z powierzchni styku;

  • wzmocniona konstrukcja barku opony poprawia stabilność na zakrętach, a liczne bloki w tej części bieżnika powodują krótką drogę hamowania.

Dostępne rozmiary opon Austone SP6

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.