Austone SP302 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Austone SP302

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP302

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Austone SP302 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o montażu i użytkowaniu w samochodach sportowo-użytkowych typu SUV oraz pojazdach terenowych wyposażonych w napęd 4x4 oraz felgi o rozmiarze od 15 do 17 cali.

Prezentowane ogumienie to produkt klasy ekonomicznej. Oznacza to, że oferuje on bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Pomimo swojej najniższej półki cenowej, prezentowane opony charakteryzują się przyzwoitymi właściwościami jezdnymi w sezonie letnim, więc wpływają korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Producent modelu Austone SP302 odpowiednio przystosował swoje opony do użytkowania z ciężkimi pojazdami terenowymi wyposażonymi w silniki o dużej mocy. Ogumienie to świetnie radzi sobie nie tylko z codzienną jazdą miejską i na dalszych trasach asfaltowych, ale również w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. Produkt nadaje się też do niektórych samochodów osobowych i dostawczych.

Bieżnik opon Austone SP302 został zbudowany tak, aby poprawiać bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach drogowych i atmosferycznych charakterystycznych dla sezonu letniego. Klocki i inne elementy bieżnika dobrze trzymają się podłoża i skutecznie zachowują odpowiednią stabilność oraz precyzję prowadzenia na suchej drodze, na zakrętach.

Poprawiają też precyzję manewrowania i wpływają korzystnie na skrócenie drogi hamowania oraz ochronę przed poślizgiem na mokrej nawierzchni.

Specjalnie opracowana mieszanka gumowa opon Austone SP302 charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zużycie. Istotną cechą tego materiału jest zoptymalizowana elastyczność w różnych temperaturach.

Popularne rozmiary opon Austone SP302

Dostępne rozmiary opon Austone SP302

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.