Austone SP701

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP701

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Austone SP701 to letnia opona przeznaczona do montażu i użytkowania w pojazdach osobowych. Jest to ekonomiczny model charakteryzujący się najkorzystniejszą ceną i przyzwoitymi osiągami. Produkt nadaje się do użytku codziennego na krótszych oraz dalszych trasach. Producent przystosował te opony do spokojnej oraz bardziej dynamicznej jazdy.

Oczywiście jest to opona letnia. Oznacza to, że pełnię swoich właściwości osiąga, gdy temperatura otoczenia przez dłuższy czas nie spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Ogumienie to wpływa korzystnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy w zróżnicowanych warunkach pogodowych latem.

W prezentowanym modelu wykorzystano bieżnik o asymetrycznym wzorze. Taka technologia dzieli oponę na dwie części. Część zewnętrzna odpowiada za utrzymanie stabilności na suchej drodze oraz podczas dynamicznego pokonywania zakrętów.

Wewnętrzny układ rowków i kanałów z kolei odprowadza wodę spod czoła opony. W ten sposób zmniejszane jest ryzyko groźnego zjawiska aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej, na przykład po wjechaniu w głęboką kałużę. Auto zachowuje się więc stabilnie, prowadzi się je pewnie, a kierowca może się cieszyć z łatwiejszego manewrowania i skróconej drogi hamowania.

Model Austone SP701 powstał na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej. Materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na uszkodzenia oraz zużycie. Bieżnik zużywa się powoli oraz równomiernie, więc opona zachowuje swoje przyzwoite parametry przez cały okres swojej żywotności.

Dostępne rozmiary opon Austone SP701

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.