Continental CrossContact RX | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Continental CrossContact RX

Continental
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Continental CrossContact RX

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Continental CrossContact RX to opony należące do segmentu premium, które producent zaprojektował z myślą o jeździe w sezonie letnim. Opony są produkowane przez koncern Continental, który istnieje na rynku od ponad stu lat, dostarczając swoim klientom najnowocześniejszego ogumienia samochodowego w atrakcyjnych cenach (w każdym segmencie).

Model opony Continental CrossContact RX jest jednym z najczęściej wybieranych przez kierowców, którzy wymagają od opon letnich wyjątkowych osiągów i najwyższej jakości.

Testy przeprowadzane na oponach modelu Continental CrossContact RX wykazały, że jest to niezwykły pod wieloma względami model ogumienia. W wielu testach zajmował on najwyższe pozycje w rankingach. Producent zaznacza, że Continental CrossContact RX to model opony letniej o bardzo wysokich osiągach.

Sezon letni również potrafi być wymagającym sezonem, zwłaszcza wtedy, kiedy pojawiają się upały i burze z gwałtownymi ulewami. W takich warunkach model Continental CrossContact RX sprawdza się znakomicie. 

Mieszanka gumowa została pomyślana w taki sposób, aby opona wyprodukowana z niej zachowywała maksymalną przyczepność w dodatniej (często upalnej) temperaturze lub wtedy, kiedy nawierzchnia jest mokra.

Continental CrossContact RX jest więc doskonałą propozycją opony letniej z segmentu premium, która wykazuje zachwycające parametry technicznewytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych i doskonałą przyczepność w różnych warunkach pogodowych panujących w sezonie letnim.

Bieżnik opon Continental CrossContact RX jest bieżnikiem asymetrycznym. Bieżnik asymetryczny dzieli się na dwie części, z których jedna odpowiada za hamowanie, przyspieszanie i odprowadzanie wody spod kół, natomiast rolą drugiej jest utrzymywanie przyczepności na zakrętach.

Testy opony letniej Continental CrossContact RX

  • Test Auto Zeitung, opona letnia Continental CrossContact RX (1. miejsce, 2019 r.);
  • Test Gute Fahr, opona letnia Continental CrossContact RX (1. miejsce, 2019 r.);
  • Test Auto Bild, opona letnia Continental CrossContact RX (2. miejsce, 2019 r.)

Popularne rozmiary opon Continental CrossContact RX

Dostępne rozmiary opon Continental CrossContact RX

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.