Michelin Agilis51 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Agilis51

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Agilis51

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.17/6

Michelin Agilis51 to letnie ogumienie zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w pojazdach dostawczych. Jest to model zaliczany do klasy premium, który charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki temu opona jest w stanie bez większych problemów utrzymać masę oraz obciążenia generowane przez ciężkie pojazdy dostawcze i ich maksymalne dopuszczalne obciążenie.

Nawet w przypadku częstego użytkowania w trudnych warunkach drogowych i pogodowych, opony Michelin Agilis51 zachowują swoje optymalne funkcjonowanie przez długi czas.

Producenci zadbali o to, aby opony Michelin Agilis51 charakteryzowały się wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa niezależnie od letnich warunków drogowych oraz pogodowych. Produkt ten charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Ogumienie Michelin Agilis51 wyprodukowano na bazie innowacyjnej, starannie opracowanej mieszanki gumowej. Dzięki dodatkowi krzemionki, materiał ten zachowuje optymalną elastyczność w różnych temperaturach.

To z kolei oznacza, że powierzchnia styku opony z podłożem jest zawsze bardzo duża, a to przekłada się na doskonałą przyczepność i krótką drogę hamowania. Dodatkowo, materiał ten ściera się równomiernie i powoli, więc nawet pod koniec okresu żywotności, oferuje on optymalne właściwości jezdne.

W oponach Michelin Agilis51 zastosowano bieżnik o symetrycznej budowie. Taka konstrukcja w połączeniu z niskimi oporami toczenia przekłada się na mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery oraz mniejszą ilość spalanego paliwa.

W bieżniku wykorzystano dwa szerokie kanały obwodowe, które razem z siecią rowków efektywnie usuwają wodę spod powierzchni opony. W ten sposób zmniejsza się ryzyko aquaplaningu, czyli poślizgu na poduszce wodnej. Bieżnik ten zapewnia stabilne prowadzenie auta w różnych warunkach, a droga hamowania pojazdu jest bezpieczna i krótka.

Kolejną zaletą zastosowanej struktury bieżnika jest niski poziom hałasu emitowanego przez pracującą oponę. Jazda jest więc cicha i bardzo komfortowa.

Dostępne rozmiary opon Michelin Agilis51

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.