Fortune FSR801

Fortune
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fortune FSR801

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Fortune FSR801 to opony letnie przeznaczone do samochodów osobowych, charakteryzujące się optymalną równowagą jakości i osiągów w przystępnej cenie. Opony Fortune, produkowane przez znany na całym świecie Shandong Chengshan Holding, są dostępne na rynkach europejskich od 2005 roku. W szerokim asortymencie marki znajdują się zarówno modele budżetowe, jak i premium, co pozwala zaspokoić potrzeby konsumentów z różnych segmentów cenowych.

Opona Fortune FSR801 została opracowana z myślą o intensywnej eksploatacji na drogach miejskich o zróżnicowanej jakości nawierzchni. Asymetryczny bieżnik jest przystosowany do takich warunków, a przy jego projektowaniu wykorzystano technologię modelowania komputerowego. Doskonale ukształtowane bloki opon zapewniają szybką reakcję na ruchy kierownicy, stabilność, przyczepność i zdolność hamowania.

Dodatkowo, ich optymalne rozmieszczenie spowodowało redukcję hałasu i wibracji. Monolityczne żebro w środkowej części bieżnika i ścięte klocki o ostrych kątach zwiększa przyczepność opony na mokrych nawierzchniach. Stosunkowo duże kanały radialne oraz duża ilość rowków barkowych pozwoliły na szybsze odprowadzanie wody z powierzchni styku opony z podłożem, co znalazło odzwierciedlenie w dobrej odporności opony na aquaplaning.

Producent był szczególnie skrupulatny przy doborze składników mieszanki gumowej. W końcu to właśnie ta mieszanka decyduje o dobrych właściwościach jezdnych opony. Wprowadzenie do jej składu specyficznych dodatków i innowacyjnych związków zapewniło doskonałą trwałość i sztywność. Fortune FSR801 dzięki minimalnym oporom toczenia przyczyniła się również do obniżenia zużycia paliwa o kilka procent.

Dostępne rozmiary opon Fortune FSR801

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.