Opony Fortune

Fortune
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Fortune

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Fortune producent

Fortune to pochodzący z Chin producent opon klasy ekonomicznej. Jest to jeden z wiodących chińskich producentów, znajdujący się w gronie 500 najbardziej wartościowych brandów tego kraju.

Opony Fortune zasłynęły głównie dzięki zaawansowanej myśli technicznej i produkcji według surowych, europejskich standardów.

Warto też wspomnieć, że marka należy do koncernu Prinx Chengshan Shandong Tire, który sprzedaje rocznie ponad 15 milionów sztuk opon.

Producent przy tworzeniu opon Fortune korzysta więc z wieloletniego doświadczenia dużego koncernu i topowych rozwiązań technicznych branży. Zaowocowało to sukcesem sprzedażowym na całym świecie. Dziś, wysokiej jakości opony Fortune sprzedawane są w ponad 130 krajach!

Czy warto kupić opony Fortune?

Marka Fortune oferuje opony zimowe, letnie i całoroczne o szerokim przeznaczeniu. Znajdują się tu ekonomiczne propozycje dla właścicieli aut miejskich, samochodów osobowych średniej i wyższej klasy oraz do SUV-ów i aut dostawczych.

Warto zwrócić uwagę, że opony firmy Fortune kierowane są do zachodnich użytkowników. Marka bardzo dobrze zna potrzeby współczesnego, europejskiego kierowcy, tworząc ogumienie tanie, wysokiej jakości i spełniające surowe wymogi ekologicznej produkcji.

Każda opona Fortune posiada dobry poziom parametrów ważnych na dany sezon. Opony producenta zapewniają odpowiednią przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni oraz konkurencyjnie wypadają, jeśli chodzi o drogę hamowania.

Opony chińskiej marki Fortune posiadają też wszelkie niezbędne certyfikaty i oznaczenia, świadczące o bezpiecznej eksploatacji w warunkach europejskich. Stają się coraz bardziej popularne wśród europejskich klientów, których ocena często jest pozytywna.

Warto kupić opony producenta korzystającego z czołowych technologii branży. Opony Fortune to doskonała, budżetowa dla kierowców ceniących bezpieczeństwo jazdy w niedrogiej cenie.

Ciekawostki na temat opon Fortune

Opony i produkty marki Fortune zdobyły popularność nie tylko dzięki dobremu stosunkowi jakości do ceny.

W ramach ciekawostki warto dodać, że marka jest widoczna również i w chińskich sportach motorowych. Chiński producent Fortune jest sponsorem strategicznym zawodów Grand Prix Super Truck.

Najwyżej oceniane opony Fortune

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.