Fortune Funrun FSR802

Fortune
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fortune Funrun FSR802

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Fortune Funrun FSR802 to letnie rozwiązanie na trudną, kapryśną pogodę. Jest to opona, która pozwoli zachować pełnię bezpieczeństwa na trasie, redukując możliwość poślizgów podczas deszczowych dni. Należy ona do klasy ekonomicznej, co sprawia, że wszystkie jej atuty można zakupić w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Połączenie innowacyjnego bieżnika ze sprawdzoną mieszanką gumową pozwoliły na stworzenie świetnej opony. 

Za przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, odpowiada bieżnik, który wyposażony został w gęstą sieć rowków i lameli. Razem tworzą one system drenażu, który szybko i sprawnie pozwala na pozbycie się wody, która w innym wypadku mogłaby wpaść pod czoło opony i zredukować styczność z drogą. Konstrukcja została jednocześnie odpowiednio wzmocniona stabilną strefą barkową, która umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad pojazdem nawet w podczas wysokich prędkości i ostrych zakrętów. 

Bieżnik stworzony został z mieszanki gumowej, której zaawansowana formuła pozwala na zachowanie odpowiedniej elastyczności ogumienia nawet w skrajnie wysokich temperaturach. Łączy się to z odpornością na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, jak i z wolniejszym ścieraniem się bieżnika. Wszystko to czyni oponę firmy Fortune świetnym wyborem na zróżnicowane, letnie warunki.

Producent nie zapomniał też o obniżeniu oporów toczenia, co przyczyniło się do zredukowania ilości spalanego paliwa. Pozwoli to kierowcy na zaoszczędzenie pieniędzy, ale korzyść ma również aspekt ekologiczny – ograniczona została emisja dwutlenku węgla do atmosfery.

Dostępne rozmiary opon Fortune Funrun FSR802

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.