Fortune FSR71

Fortune
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Fortune FSR71

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Fortune FSR71 to opona letnia, która niedawno pojawiła się na rynkach europejskich, ale już zdobyła uznanie wielu kierowców lekkich ciężarówek. Konstrukcja opony została stworzona w całości z myślą o specjalnych pojazdach dostawczych i jest montowana w szerokiej gamie samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek. Fortune FSR71 to niezastąpiona pomoc w codziennej pracy.

Fortune FSR71 to trwała i bezpieczna opona letnia do pojazdów użytkowych. Najbardziej charakterystyczną cechą tej opony jest symetryczny bieżnik oparty na masywnych, ściśle przylegających do siebie elementach i obszernych rowkach obwodowych. Dzięki takiej konstrukcji model ten doskonale radzi sobie zarówno w upalne dni, jak i w ulewne deszcze.

Nowoczesny bieżnik maksymalizuje powierzchnię styku z podłożem dzięki wyprofilowanym krawędziom i specjalnym rowkom na klockach. Model zachowuje właściwą trakcję nawet przy bardzo dużych obciążeniach. W połączeniu z wyjątkową trwałością sprawia to, że guma ta stanowi atrakcyjną alternatywę dla najpopularniejszych europejskich marek w sektorze opon budżetowych.

Sekretem wyjątkowych osiągów jest konstrukcja bieżnika. Został on opracowany na podstawie klasycznego wzoru symetrycznego, w którym wszystkie elementy ułożone są w układzie lustrzanym. Poszczególne pasy wysokiego bloku zostały oddzielone szerokimi kanałami obwodowymi odpowiedzialnymi za odprowadzanie nadmiaru płynu spod opony.

Jest to technika konstrukcyjna typowa dla modeli off-road, dzięki której opona Fortune FSR71 radzi sobie na drodze w każdych warunkach i wytrzymuje różne obciążenia. Wzór jest bardzo szeroki, sięga aż do bocznej krawędzi opony. Zapewnia to bardzo dobrą elastyczność, która pomaga dopasować oponę do nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Fortune FSR71

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.