Austone SP901 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Austone SP901

Austone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Austone SP901

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.06/6

Austone SP901 to opona zimowa przeznaczona do stosowania w samochodach osobowych posiadających felgi o rozmiarze od 14 do 21 cali. Jest to produkt klasy ekonomicznej, który charakteryzuje się bardzo niską ceną. Pomimo tego oferuje zadowalające parametry w warunkach zimowych zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa kierowcom aut miejskich oraz osobom, które preferują spokojną jazdę na krótkich oraz dalszych dystansach.

Potwierdzeniem optymalnych parametrów jezdnych w sezonie zimowym jest oznaczenie 3PMSF przyznane tej oponie. Takie oznaczenie otrzymują wyłącznie produkty, które spełniają rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej odnośnie przyczepności na śniegu i przeszły odpowiednie testy w tym zakresie. Opona Austone SP901 zapewnia bardzo dobrą przyczepność na śniegu.

W modelu tym wykorzystano bieżnik o asymetrycznej budowie, który zapewnia bardzo dobrą przyczepność i stabilność na śniegu, lodzie czy też mokrej drodze. Pojazd prowadzi się pewnie zarówno po prostej trasie, jak również na zakrętach. Opona wgryza się w podłoże oraz skutecznie odprowadza spod swojej powierzchni błoto pośniegowe i wodę. To z kolei zmniejsza ryzyko wystąpienia groźnego zjawiska aquaplaningu, które może doprowadzić do utraty kontroli nad autem po wjechaniu w głęboką kałużę.

Specjalnie dobrana mieszanka gumowa sprawia, że opona Austone SP901 potrafi się dostosować do panujących warunków. Produkt ten zachowuje odpowiednią elastyczność nawet podczas silnych mrozów. Warto dodać, że materiał ten charakteryzuje się zoptymalizowaną odpornością na zużycie.

Dostępne rozmiary opon Austone SP901

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.