Nankang Cross Seasons AW-6 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Nankang Cross Seasons AW-6

Nankang
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Nankang Cross Seasons AW-6

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Nankang Cross Seasons AW-6 to opona klasy budżetowej, która oferuje bardzo dobre osiągi, ale jednocześnie atrakcyjną cenę.

Opona została wyprodukowana przez producenta z Tajwanu, który prężnie rozwija swoją działalność i cieszy się coraz większym uznaniem klientów.

Nankang Cross Seasons AW-6 to opona stworzona z myślą o całorocznej jeździe, dlatego jej konstrukcja pozwala na pełną stabilizację na nawierzchniach suchych, mokrych oraz oblodzonych.

Profesjonalnie zaprojektowany bieżnik kierunkowy gwarantuje stałą przyczepność i odprowadzanie nadmiaru wody spod opon, a także świetnie radzi sobie z jazdą po śniegu i nawierzchniach pokrytych lodem. Jego budowa gwarantuje przyczepność większą o 20% od modeli z inną rzeźbą, a także efektowny wygląd.

Opony tajwańskiego producenta zostały wyprodukowane z odpowiedniej mieszanki gum, dzięki czemu są odporne na skrajnie różne temperatury. Latem bardzo dobrze sprawdzają się na nagrzanych jezdniach, a zimą nie tracą swojej elastyczności, nawet podczas minusowych temperatur.

Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które lubią oszczędzać i nie przepadają ze zmienianiem opon na poszczególne sezony. Materiały użyte do produkcji całorocznych opon Nankang gwarantują niski poziom ścierania, dlatego bieżnik ma długą żywotność.

Testy opony całorocznej Nankang Cross Seasons AW-6

  • Test Auto Express All Season Tyre w rozmiarze 255/55 R18, opona całoroczna Nankang Cross Seasons AW-6 była szczególnie polecana za dobrą ceną i umiejętność radzenia sobie w warunkach zimowych (9. miejsce, 2019 r.);

  • Test Auto Bild All Season Tyre w rozmiarze 255/55 R18, opona całoroczna Nankang Cross Seasons AW-6 otrzymała notę zadowalającą (2020 r.).

Dostępne rozmiary opon Nankang Cross Seasons AW-6

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.