Vredestein Comtrac 2 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Vredestein Comtrac 2

Vredestein
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Vredestein Comtrac 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 3 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Vredestein Comtrac 2 to opony na sezon letni, wyprodukowane przez profesjonalną holenderską markę, która od zeszłego wieku wykonuje swe produkty z dbałością o każdy szczegół, tym samym zapewniając komfort z jazdy, kierowcom samochodów. 

Ogumienie powstało w wyniku udoskonalenia swego poprzednika, jakim był model Vredestein Comtrac. Producent wykorzystał niepowtarzalny wzór i wzbogacił mieszankę, aby otrzymać opony najwyższej jakości. 

Ta innowacyjna, gumowa mieszanka charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie, dzięki czemu z opon można korzystać przez wiele sezonów. Ponadto odpowiada ona za niższe opory toczenia, nawet o 15% mniejsze od pierwszej wersji Vredestein Comtrac.

Dzięki temu ogumienie obniża ilość zużytego paliwa, tym samym redukując emisję spalin i pozwalając na zaoszczędzenie kosztów w wyniku tankowania. Jest to ekonomiczny i ekologiczny sposób na radzenie sobie z wysokim zużyciem źródeł energii, a także zanieczyszczaniem powietrza.

Konstrukcja bieżnika została oparta na symetrycznym, ząbkowanym wzorze i masywnej budowie, która przekłada się na duże obciążenie, utrzymywane przez opony. Rowy obwodowe umożliwiają odprowadzenie wody i błota z powierzchni Vredestein Comtrac 2 oraz lepiej zapobiegają zjawisku aquaplaningu. 

Dzięki takim właściwościom bieżnika, produkt ten odznacza się wysoką stabilnością i ponadprzeciętną przyczepnością do nawierzchni. Niezaprzeczalną zaletą Vredestein Comtrac 2 jest skrócony czas hamowania, który zabezpiecza pojazd przed wypadkiem czy poślizgiem podczas każdych, nawet ekstremalnych, warunków atmosferycznych. Opony te są wygodne w prowadzeniu pojazdu, czym konkurują z poprzednikiem, podwyższając poprzeczkę aż o 15%. 

Vredestein Comtrac 2 są przeznaczone do samochodów dostawczych i minibusów. Zniosą duże obciążenie, które nie wywrze na nich żadnych oddziaływań. W wyniku tego, sprawdzą się podczas długodystansowych tras, zapewniając dogodną jazdę. To niezwykłe rozwiązanie klasy premium dla wszystkich kierowców, poszukujących opcji, zapewniającej bezpieczeństwo i komfort. 

Dostępne rozmiary opon Vredestein Comtrac 2

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia