Aplus A929 A/T | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Aplus A929 A/T

Aplus
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Aplus A929 A/T

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Aplus A929 A/T to letnie opony do samochodów sportowo-użytkowych typu SUV oraz pojazdów terenowych wyposażonych w napęd 4x4. Model ten zaliczany jest do klasy opon ekonomicznych. Oznacza to, że charakteryzuje się przystępną ceną, przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitych właściwości jezdnych w sezonie letnim.

Produkt ten jest polecany wszystkim kierowcom, którzy nie chcą przepłacać, ale chcą nabyć opony do spokojnej jazdy terenowej. Oczywiście model ten nadaje się do jazdy miejskiej i w trasie po asfalcie, a także w terenie o umiarkowanym stopniu trudności.

Producent ogumienia Aplus A929 A/T zadbał o to, aby jego wyrób został odpowiednio wzmocniony. Dzięki temu model ten jest w stanie utrzymać obciążenia i przeciążenia generowane przez mocne i ciężkie auta terenowe poruszające się po zróżnicowanych trasach asfaltowych i terenowych. Produkt ten został również dopasowany pod kątem zmiennych warunków atmosferycznych w czasie lata.

Specjalnie opracowana rzeźba bieżnika opon Aplus A929 A/T oferuje bardzo dobrą przyczepność, stabilną jazdę oraz krótka drogę hamowania na suchej trasie, a także bezproblemowe i bezpieczne pokonywanie zakrętów. Bardzo ważne są również rowki i kanały, które odpowiadają za efektywne odprowadzanie wody spod czoła opony. Dzięki takiej konstrukcji, pojazd jest chroniony przed niestabilną jazdą oraz nagłą utratą przyczepności na suchej oraz mokrej drodze.

Opony Aplus A929 A/T zostały wyprodukowane ze specjalnie dopasowanej mieszanki. Zachowuje ona dobrą elastyczność w różnych temperaturach oraz charakteryzuje się zoptymalizowaną trwałością.

Dostępne rozmiary opon Aplus A929 A/T

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.