Opony letnie Aplus

Aplus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Aplus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Aplus o producencie

Producent opon letnich Aplus należy do chińskiej marki ShanDong Haohua Tire Co. Fabryka produkująca ekonomiczne opony letnie Aplus powstała w 2011 roku, a samo ogumienie od kilku lat obecne jest na europejskim rynku.

Marka Aplus zdobyła rozgłos ekologicznymi rozwiązaniami stosowanymi przy produkcji opon letnich. Nie są one standardem na chińskim rynku.

Fabrykę ogumienia na sezon letni Aplus cechuje nie tylko olbrzymia powierzchnia (380 tys. km2), ale też nowoczesne, ekologiczne metody produkcji ogumienia na lato.

Warto tu wspomnieć, że marka Aplus dzięki dobremu marketingowi i niestandardowemu podejściu zyskuje dziś poszerzające się grono klientów, zadowolonych z jakości opon letnich.

Opony letnie Aplus czy warto kupić?

Na samym początku, warto zwrócić uwagę, że opony letnie Aplus kierowane są do europejskiego kierowcy. Ogumienie chińskiej marki z letniej oferty spełnia wszystkie restrykcyjne normy, konieczne do poruszania się na naszych drogach.

Aplus przy produkcji opon letnich kieruje się wartościami, które są bardzo ważne przy wyborze opon letnich. Ogumienie producenta z Chin ma nadawać poczucia wolności i przygody, którą daje jazda, a jednocześnie komfort i bezpieczeństwo prowadzenia.

Mieszanka bieżnika opon letnich Aplus wzbogacona o krzemionkę ma zapewnić dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni. Producent deklaruje także niskie opory toczenia, a także wysoką wydajność każdej ekonomicznej opony Aplus przeznaczonej na lato.

Opony letnie chińskiego producenta to przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny, a także alternatywa dla opon dużych koncernów.

Najwyżej oceniane letnie opony Aplus

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.