Opony Aplus | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Aplus

Aplus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Aplus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Aplus producent

Producentem opon chińskiej marki Aplus jest ShanDong Haohua Tire Co. Od około 20 lat, marka działa produkując wysokiej jakości opony klasy ekonomicznej. Rozległa fabryka produkująca opony chińskiej firmy powstała w 2011 roku i zajmuje dziś powierzchnię około 380 tys. m2. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że marka Aplus w produkcji opon stawia na ekologię. Fabrykę chińskiej firmy charakteryzują nowoczesne i przyjazne dla środowiska metody produkcji. 

Firma posiada nowoczesne centrum rozwoju. Dobre zaplecze techniczne sprawia, że opony marki Aplus projektowane są z myślą o wysokiej wydajności i wytrzymałości podczas jazdy. 

Marka Aplus aktualnie zatrudnia ponad 4000 pracowników, a opony wkraczają na kolejne światowe rynki. Opony chińskiego producenta wkroczyły na europejski rynek stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku. Mimo to, już teraz konsekwentnie budują popularność, zyskując coraz większe grono zadowolonych z ogumienia Aplus kierowców.

Czy warto kupić opony Aplus?

Aplus produkuje przede wszystkim wysokiej jakości opony w konkurencyjnej cenie. Markę charakteryzowało od początku nieco inne podejście do projektowania i produkcji ogumienia. Opony Aplus miały być ekologiczne, wytrzymałe i wysokowydajne. 

Filozofia marki Aplus opiera się na czterech głównych założeniach: społecznej odpowiedzialności, technologii, jakości opon i satysfakcji z zakupu. Dzięki budowaniu renomy na ważnych wartościach, opony Aplus zyskują dziś coraz większe grono zadowolonych użytkowników. 

Warto wspomnieć, że opony marki Aplus są w pełni dedykowane do eksploatacji na europejskim rynku. Chiński producent posiada międzynarodowe certyfikaty jakościowe, które świadczą o pełnym dostosowaniu opon do potrzeb współczesnego kierowcy. 

Firma oferuje dziś opony na każdy sezon - letnie, zimowe i całoroczne. Dzięki wciąż poszerzającej się ofercie można dopasować je do wszelkich samochodów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych oraz aut z napędem na cztery koła.

Opony Aplus to przede wszystkim nowoczesny design połączony z profesjonalizmem wykonania. Ogumienie chińskiego producenta cechuje świetny stosunek jakości do ceny, przez co jest ono wartą uwagi alternatywą dla opon klasy ekonomicznej.

Najwyżej oceniane opony Aplus

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.