Tourador X Speed TU1

Tourador
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Tourador X Speed TU1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Tourador X Comfort SUV to letnia opona zaliczająca się do klasy ekonomicznej. Marka wywodzi się z azjatyckiego koncernu Qingdao Otai Tyre Co, Ltd, cieszącego się bardzo dobrą opinią wśród kierowców.

Model został zaprojektowany z myślą o kierowcach samochodów typu SUV oraz samochodów z napędem na cztery koła.

Opona została wyposażona w bieżnik o konstrukcji asymetrycznej. Taka budowa pozwala na skuteczne odprowadzanie wody spod kół i tym samym minimalizuje ryzyko pojawienia się zjawiska aquaplaningu.

W testach przeprowadzanych przez użytkowników model uzyskał bardzo wysokie noty w zakresie zachowania na mokrych i suchych nawierzchniach. Doceniono również możliwość bezpiecznego hamowania w krótszym czasie.

Bieżnik składa się z pięciu solidnych i unowocześnionych bloków. Dzięki nim udało się wzmocnić własności trakcyjne opony i sprawić, że kontakt z nawierzchnią jest bardzo dobry.

Dosyć szerokie rowki obwodowe umożliwiają jazdę w warunkach deszczowych, dbając o szybkie osuszanie opony. W ten sposób kierowca będzie mógł cieszyć się świetną przyczepnością nawet podczas załamania pogody.

Warto zwrócić uwagę na część barkową wyposażoną w rowki, które optymalizują możliwości opony na zakrętach.

Do produkcji użyto świetnego zestawu polimerów z dodatkiem krzemionki. Opona przylega do podłoża nawet podczas wysokich prędkości. Jest wytrzymała i uodporniona na wysokie temperatury.Ta wzmocniona konstrukcja wykazuje się małymi oporami toczenia i dlatego jest dobrym wyborem w przypadku zwolenników ekonomicznej jazdy.

Dostępne rozmiary opon Tourador X Speed TU1

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.