Michelin Power RS | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Michelin Power RS

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Power RS

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Power RS to ogumienie klasy premium, które zostało zaprojektowane z myślą o motocyklach sportowych i kierowcach doceniających wysokie osiągi zarówno na torach, jak i pozamiejskich drogach. Cała konstrukcja została oparta o najwyższej jakości materiały, które przełożyły się na świetne właściwości jezdne i bezpieczeństwo na każdym kilometrze.

Postawiono tutaj na różne autorskie mieszanki gumowe. W przedniej oponie zastosowano opcję 2CT, a w tylnej 2CT+, co w rezultacie pozwoliło na uzyskanie wysokiego poziomu wytrzymałości niezależnie od kaprysów pogody. Cała konstrukcja jest wysoce odporna na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się również na długie przebiegi.

Model ten wyposażono w innowacyjny bieżnik, dzięki któremu nie musisz martwić się o jazdę po mokrych trasach. Akwaplanacja zostaje zminimalizowana, przez co przyczepność pozostaje na niezmiennym, wysokim poziomie. Przekłada się to na bezpieczeństwo i komfort jazdy, przy których możesz sobie pozwolić na osiąganie wysokich prędkości.

Dostępne rozmiary opon Michelin Power RS

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.