Michelin Road 5

Michelin
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Michelin Road 5

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Michelin Road 5 to już piąta edycja bardzo popularnego modelu, który przeznaczony został do użytku w nowoczesnych motocyklach sportowych. Model ten świetnie sprawdzi się zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach, pomagając w utrzymaniu stabilności pojazdu. Wszystkie właściwości zostały tutaj zapewnione poprzez implementację nowoczesnych technologii, których podstawą jest zaawansowana mieszanka gumowa.

Francuski producent ogumienia premium postawił tutaj na najnowsze generacje mieszanek 2CT i 2CT+, których wytrzymałość jest niekwestionowana. Zapewniają one odporność na pomniejsze uszkodzenia mechaniczne, a w tym przecięcia i odkształcenia. Nie zapomniano również o dbałości o powolne zużywanie się bieżnika, przez co cała konstrukcja zachowuje swoją świetność przez długi czas. 

Michelin Road 5 jakie zalety?

Wykorzystane materiały w oponach Michelin Road 5 są bardzo lekkie, co pozwoliło na zmniejszenie oporów toczenia. Przekłada się to bezpośrednio na mniejsze zużycie paliwa, dzięki czemu możesz z łatwością zaoszczędzić. Ekonomia łączy się tutaj również z ekologią, gdyż zredukowana zostaje emisja dwutlenku węgla do środowiska naturalnego.

Całość zwieńczona została zaawansowaną rzeźbą bieżnika, która oparta została o technologię XST EVO. Zawiera ona w sobie specjalnie opatentowane rowki i lamele, które sprawdzają się niezwykle dobrze podczas przejazdu po mokrych drogach. Szybko odprowadzają nadmiar wody i zanieczyszczeń, aby zredukować negatywny wpływ akwaplanacji na stabilność pojazdu. Wszystkie te zalety tworzą model Michelin Road 5 bardzo ciekawą opcją letnią dla doświadczonych kierowców.

Dostępne rozmiary opon Michelin Road 5

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.